• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » موافقت بیشتر نمایندگان با حفظ کارت سوخت
  کد خبر : 1930182

  موافقت بیشتر نمایندگان با حفظ کارت سوخت

  عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به افزایش قاچاق با حذف کارت سوخت، گفت: طرح دوفوریتی حفظ کارت سوخت به‌زودی در صحن مجلس مطرح خواهد شد. احسان علوی عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اقدام نادرست دولت برای حذف کارت سوخت، گفت: دولت می‌خواهد کارت سوخت را حذف کند، اما قاچاق به عنوان یک…

  عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به افزایش قاچاق با حذف کارت سوخت، گفت: طرح دوفوریتی حفظ کارت سوخت به‌زودی در صحن مجلس مطرح خواهد شد.

  ۷۶
  احسان علوی عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اقدام نادرست دولت برای حذف کارت سوخت، گفت: دولت می‌خواهد کارت سوخت را حذف کند، اما قاچاق به عنوان یک اقتصاد زیرزمینی در مناطق مرزی شایع است و چنانچه سهمیه‌بندی سوخت نباشد و کنترل بر مصرف سوخت وجود نداشته باشد، با افزایش قاچاق سوخت مواجه خواهیم شد، لذا حذف کارت سوخت در شرایط فعلی اقدامی نادرست است، چراکه با افزایش قیمت سوخت در آینده، قاچاق رونق دوباره می‌گیرد.

  علوی ادامه داد: بر این اساس، یک طرح دوفوریتی را مطرح کردیم که کارت سوخت بماند و سهمیه‌بندی بنزین هم حفظ شود، تا قاچاق سوخت کاهش یابد.

  عضو کمیسیون عمران مجلس به موافقت اغلب نمایندگان مجلس با حفظ کارت سوخت اشاره کرد و افزود: این طرح به‌زودی در صحن مطرح خواهد شد و نمایندگان به دلیل اهمیت موضوع قاچاق، احتمالاً با آن موافقت خواهند کرد. فکر می‌کنم که غالب نمایندگان مجلس به این طرح رأی مثبت بدهند، تا کارت سوخت حفظ شود.

  حسینعلی حاجی‌دلیگانی، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به طرح دو فوریتی حفظ کارت سوخت، گفت: این طرح آماده است و پس از اصلاحات جزئی، در صحن مجلس به رأی گذاشته خواهد شد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.