• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » اتفاقات خوبی برای فوتسال بانوان در راه است
  کد خبر : 1930178

  اتفاقات خوبی برای فوتسال بانوان در راه است

    شهرزاد نصیری مسئول برگزاری لیگ برترفوتسال بانوان  در خصوص حواشی بوجود آمده در روزهای اخیر در مورد باشگاه بانوان تبریز گفت: برخی رسانه های فعال با برجسته کردن حواشی و اتفاقاتی که در هر سطحی ممکن است رخ بدهد و خارج از حیطه وظایف کمیته می باشد سعی در بحرانی نشان دادن شرایط دارند….

  فوتسال بانوان

   

  شهرزاد نصیری مسئول برگزاری لیگ برترفوتسال بانوان  در خصوص حواشی بوجود آمده در روزهای اخیر در مورد باشگاه بانوان تبریز گفت: برخی رسانه های فعال با برجسته کردن حواشی و اتفاقاتی که در هر سطحی ممکن است رخ بدهد و خارج از حیطه وظایف کمیته می باشد سعی در بحرانی نشان دادن شرایط دارند. متاسفانه در سالهای اخیر منزلت فوتسال بانوان و سطح مورد انتظار در لیگ برتر فوتسال حفظ نشده است و در بحث حمایت از تیمها ضعیف عملکرد خوبی به ثبت نرسیده است. اما در سال جاری با برنامه ریزی انجام شده حمایت برخی اسپانسر های اتفاقات خوبی در حال وقوع است.

  وی ادامه داد: اگر کمی مثبت به جدول لیگ نگاه کنیم میبینیم که تیمهایی مانند شهرداری رشت و استقلال ساری با وجود اینکه امسال به لیگ آمده اند سطح خوبی را از خود به نمایش گذاشته‌اند و همچنین به عنوان مثال تیم بازرگانی امیر نوشهر که فصل گذشته در پایین جدول حضور داشت، امسال تیم مدعی کرمان را شکست می دهد و در مجموع سطح مسابقات از نظر کیفی ارتقا یافته است.

  مسئول برگزاری رقابتهای بانوان کمیته فوتسال در خصوص باشگاه بانوان تبریز گفت: بر خلاف نوشته برخی رسانه ها این تیم بازیکنان بیشتری داشته است و مشکل کمبود بازیکن نداشته اما متاسفانه مدیران تیم دید کشوری و کاملی به باشگاه ندارند و با مشاوره های غلط و اصرار بر برخی عقاید مانع از انجام تمرینات و مسابقات با تمام نفرات هستند. افرادی که در این رشته هزینه می کنند عقاید گوناگونی دارند. اما ما بشدت پیگیر حل این موضوع هستیم و به این تیم ابلاغ کرده‌ایم و ۴٨ ساعت فرصت دادیم تا تکلیف تیم خود را مشخص کنند و مشکل را حل نمایند در غیر این صورت باید در مسابقات لیگ دسته اول حاضر شوند.

  نصیری ادامه داد: مشکلات داخلی باشگاهها باعث این بی‌نظمی شده است. در این هفته خانم مظفر که بسیار با تجربه هستند بزرگواری کردند و وقتی شرایط تیم تبریز را دیدند تصمیم گرفتند به چشم بازی تمرینی نگاه کنند و با یار کمتری بازی کنند. این اتفاقات برای فوتسال بانوان جالب نیست اما ربط دادن آن به کمیته فوتسال بی انصافی است. هرگز اجبار و اصراری برای حضور تیم خاص در لیگ نداشتیم و این سهمیه در لیگ برتر بوده و جایگزین جمشیدی راد تبریز شده است.

  وی در پایان در خصوص ربط دادن این ماجرا به نایب رئیسی خانم صفی زاده افزود: ما از رسانه ها خواهشمندیم در کنار کمیته فوتسال باشند تا دست به دست هم به پیشرفت فوتسال بانوان کمک کنیم. خانم صفی زاده در مدت کوتاهی که در این سمت قرارگرفتند دو بار در بازی های فوتسال حاضر شدند و نظر ویژه ای روی این رشته دارند و امیدواریم روزهای خوبی در فوتسال بانوان با ایشان داشته باشیم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.