• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » محموله کشتی نجات ایران به‌صورت غیرمستقیم به یمن رسید
  کد خبر : 1930057

  رئیس هلال‌احمر: یک پرواز امدادی ایران، مجروحان یمن را جمع‌آوری کرد

  محموله کشتی نجات ایران به‌صورت غیرمستقیم به یمن رسید

  رئیس هلال احمر از تحویل محموله کشتی نجات ایران به صورت غیرمستقیم به یمن خبر داد و گفت: آمادگی هلال احمر ایران برای اعزام نیرو، دارو و تجهیزات امدادی به یمن نیز اعلام شده است، همچنین یکی از پروازهای امدادی ایران، مجروحان یمن را جمع‌آوری کرده است. سید امیرمحسن ضیائی – رئیس جمعیت هلال احمر…

  رئیس هلال احمر از تحویل محموله کشتی نجات ایران به صورت غیرمستقیم به یمن خبر داد و گفت: آمادگی هلال احمر ایران برای اعزام نیرو، دارو و تجهیزات امدادی به یمن نیز اعلام شده است، همچنین یکی از پروازهای امدادی ایران، مجروحان یمن را جمع‌آوری کرده است.

  ۴۰

  سید امیرمحسن ضیائی – رئیس جمعیت هلال احمر درباره وضعیت کمک رسانی به کشور یمن اظهار داشت: در طول چند هفته گذشته اجازه داده شد تا یکی از پروازهای امدادی ایران، مجروحان یمن را جمع‌آوری کند و آنها را تحت پوشش خدمات امدادی خود قرار دهد. ما نیز آمادگی خود را اعلام کردیم تا این پرواز با نیرو و امکانات امدادی به سمت یمن هدایت شود.

  رئیس جمعیت هلال احمر درباره نحوه کمک هلال‌احمر ایران به مردم مظلوم یمن گفت: حضور هلال‌احمر در سایر کشورها باید براساس مقررات فدراسیون بین‌المللی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر و درخواست جمعیت ملی میزبان صورت پذیرد.

  به گزارش هلال احمر – ضیایی خاطرنشان کرد: بنابراین نمی‌توان بدون هماهنگی و مستقیم وارد عمل شد؛ براین اساس، کمک‌های ما از جمله کشتی نجات نیز به‌صورت غیرمستقیم به دست هلال‌احمر یمن رسیده است.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.