• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » اعزام نیروهای شهرداری تهران به نجف و کربلا در روزهای ۱۰ و ۲۰ آبان
  کد خبر : 1930003

  رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران خبر داد

  اعزام نیروهای شهرداری تهران به نجف و کربلا در روزهای ۱۰ و ۲۰ آبان

  رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران گفت: طبق سنوات گذشته هماهنگی‌های لازم در مجموعه شهرداری تهران برای خدمات‌رسانی به زائرین اربعین سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) در ستاد مرکزی اربعین حسینی شهرداری تهران انجام شده است. مجتبی عبداللهی با بیان اینکه مقدمات اعزام نیروها به کربلای معلی و نجف اشرف برای مراسم پیاده‌روی…

  رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران گفت: طبق سنوات گذشته هماهنگی‌های لازم در مجموعه شهرداری تهران برای خدمات‌رسانی به زائرین اربعین سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) در ستاد مرکزی اربعین حسینی شهرداری تهران انجام شده است.

  ۲۳

  مجتبی عبداللهی با بیان اینکه مقدمات اعزام نیروها به کربلای معلی و نجف اشرف برای مراسم پیاده‌روی اربعین فراهم شده است، گفت: طی دو مرحله گروه‌ها، در روزهای ۱۰ (امروز) و ۲۰ آبان از طریق مرز مهران به نجف و کربلا اعزام می‌شوند.

  وی در خصوص چگونگی اعزام نیروها به شهرهای نجف و کربلا به منظور پاکسازی، نظافت و رفت و روب این شهرها افزود: برای اعزام نیروها به نجف و کربلا سعی شده که از اتوبوس‌ها به شکل یکپارچه استفاده شود؛ بدین ترتیب که گروه‌های ۴۰ نفره از مناطق شهر تهران وارد بوستان ولایت می‌شوند و پس از انجام مقدمات لازم و انجام فریضه نماز مغرب و عشاء به سمت مرز مهران حرکت می‌کنند.

  رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران با اشاره به تعداد گروه‌های اعزامی اظهار داشت: گروه اول مجموعا ۶۰۰ نفر هستند که ۳۰۰ نفر به نجف اشرف و ۳۰۰ نفر به کربلا اعزام می‌شوند که پس از استقرار گروه دوم در شهرهای نجف و کربلا، ۱۲۰۰ نفر به کربلا و ۳۰۰ نفر به نجف اشرف (مجموعاً ۱۵۰۰ نفر) اعزام می‌شوند که در نهایت گروه اول به مرز مهران بازگردانده می‌شوند.

  عبداللهی با تأکید بر این‌که مجموعاً ۲۱۰۰ نفر نیرو برای خدمات‌رسانی به زائران و پاکسازی، نظافت و رفت و روب این شهرها اعزام می‌شوند، تصریح کرد: تجهیزات لازم در زمان‌های مقرر به کربلا و نجف انتقال می‌یابند که در نهایت تمامی تجهیزات ۵ روز پس از مراسم اربعین حسینی به ایران بازگردانده می‌شوند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.