• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , تئاتر و سینما , فرهنگی و هنری » ایرج راد خود را به پای خانه تئاتر پیر کرد
  کد خبر : 1929966

  ایرج راد خود را به پای خانه تئاتر پیر کرد

  هادی مرزبان کارگردان تئاتر ؛ ایرج راد خودش را پای خانه تئاتر پیر کرد گفت: ایرج راد از خیلی چیزها در زندگی‌اش گذشت تا خانه تئاتر ساخته و شروع فعالیت‌ها در این حوزه شکل گیرد. از طرفی خوشبختانه اصغر همت هم دنباله‌روی این فعالیت‌هاست که با این وجود چشم انداز خوبی را در پیش رو…

  ایرج راد

  هادی مرزبان کارگردان تئاتر ؛ ایرج راد خودش را پای خانه تئاتر پیر کرد گفت: ایرج راد از خیلی چیزها در زندگی‌اش گذشت تا خانه تئاتر ساخته و شروع فعالیت‌ها در این حوزه شکل گیرد. از طرفی خوشبختانه اصغر همت هم دنباله‌روی این فعالیت‌هاست که با این وجود چشم انداز خوبی را در پیش رو تئاتر میبینم.

  وی در راستای تشکیل اولین انجمن صنفی تماشاخانه‌ها بیان کرد: ایجاد این انجمن‌ها زمانی خوب است که زیر نظر خانه تئاتر و نظارت روی آنها وجود داشته باشد؛ نه اینکه ۱۰ تا صنف تشکیل شود و هرکدام کار خودشان را پیش ببرند.

  مرزبان افزود: بعد از گذشت حدود سی سال معتقدم که می‌بایست سازمان تئاتر تشکیل شود تا مشکلات این عرصه برطرف شود.

  کارگردان نمایش «بازار عاشقان» در خصوص تشکیل تماشاخانه‌های خصوصی بیان کرد: وجود این تماشاخانه‌ها که سعی بر روشن نگاه داشتن چراغ خانه تئاتر دارند، اتفاق خوبی است اما اول از همه از صلابت خود سالن نمایشی می بایست مطمئن باشیم که وقتی چندین نفر در حال تماشای یک نمایش هستند، از امنیت برخوردار باشند.

  وی ادامه داد: خود تماشاخانه هم باید از لحاظ امکانات و تجهیزات برای هنرمندان از استانداردهای مربوطه برخوردار و وزارت ارشاد یک نظارتی روی تاسیس این سالن‌های نمایشی داشته باشد تا هر جایی را سالن نمایشی نکنند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.