• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » مطالبات گندمکاران کامل واریز شد
  کد خبر : 1929802

  مطالبات گندمکاران کامل واریز شد

    به گزارش ایران ویج ،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، امسال بیش از ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزارتن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان به ارزش بیش از ۱۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از سوی دولت خریداری و بهای آن به طور کامل به حساب گندمکاران واریز شده است. این گزارش…

  مطالبات گندمکاران

   

  به گزارش ایران ویج ،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، امسال بیش از ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزارتن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان به ارزش بیش از ۱۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از سوی دولت خریداری و بهای آن به طور کامل به حساب گندمکاران واریز شده است.

  این گزارش می افزاید: امسال گندم خریداری شده از کشاورزان در مقایسه با سال قبل بیش از ۴۲ درصد رشد داشته است و علاوه بر خودکفایی ایران در تولید گندم، برنامه صادرات گندم مازاد بر نیاز داخلی در دستور کار وزارت جهاد کشاورزی قرار دارد.

  در ادامه این گزارش با تقدیر از همه دستگاه های اقتصادی ذی ربط دولت که نسبت به تامین و تجهیز منابع مالی اقدام کرده اند،از صبوری کشاورزان بابت دیرکرد پرداخت مطالباتشان تشکر شده است.

  براساس این گزارش، از آغاز فصل زراعی جدید با توزیع بیش از ۴۳۰ هزارتن انواع بذر گندم،کود و سایر نهاده های تولید، در سطحی حدود پنج میلیون و ۹۰۰ هزارهکتار از اراضی کشور گندم به صورت دیم و آبی کشت می‌شود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.