• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت » پلمپ مرکز جراحی خصوصی در تهران
  کد خبر : 1929758

  پلمپ مرکز جراحی خصوصی در تهران

  مرگ خانمى حین عمل جراحى لیپوساکشن، پلمپ مرکز جراحى خصوصى در تهران را در پی داشت. میردهقان مدیر کل نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان وزارت بهداشت  از پلمپ یک مرکز جراحى خصوصى در تهران خبر داد و گفت: پس از فوت خانمی که برای لاغری و انجام عمل لیپوساکشن در این مرکز جراحی نامحدود بستری…

  مرگ خانمى حین عمل جراحى لیپوساکشن، پلمپ مرکز جراحى خصوصى در تهران را در پی داشت.

  ۱۵

  میردهقان مدیر کل نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان وزارت بهداشت  از پلمپ یک مرکز جراحى خصوصى در تهران خبر داد و گفت: پس از فوت خانمی که برای لاغری و انجام عمل لیپوساکشن در این مرکز جراحی نامحدود بستری شد و تحت جراحی قرار گرفت تیم نظارتی وزارت بهداشت در محل حضور یافته و ابعاد این پرونده را مورد بررسی قرار دادند.

  وى ادامه داد: با بررسی کارشناسی ابعاد این پرونده و با هماهنگی و اخذ دستور مقام قضایی به دلیل رعایت نکردن موازین علمی و استانداردهای ایمنی و قوانین و مقررات ابلاغی وزارت بهداشت تا زمان کسب اطمینان و ایجاد شرایط لازم از ارایه خدمات مبتنی بر اصول ایمنی، فعالیت این موسسه متوقف شد.

  گفتنى است؛ پس از حضور بازپرس محسن مدیرروستا در محل حادثه، تحقیقات در زمینه این مرگ مشکوک کلید خورد. دکتر هنگامی که در برابر بازپرس قرار گرفت، گفت: این زن چند روز پیش برای انجام عمل لیپوساکشن به مطب من آمد و وقت جراحی گرفت. با توجه به اینکه وی هیچ پیشینه و بیماری خاصی نداشت عمل را شروع کردیم که در حین بیهوشی او فوت کرد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.