• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » «وطن امروز» از اتهامات تبرئه شد
  کد خبر : 1929726

  «وطن امروز» از اتهامات تبرئه شد

  دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات از تبرئه روزنامه وطن امروز در دادگاه مطبوعات خبر داد. علی اکبر کسائیان با اشاره به جزئیات جلسه امروز دادگاه مطبوعات استان تهران، گفت: یکی از پرونده ها مربوط به پایگاه خبری ساعت ۲۴ بود که در خصوص عنوان اتهامی نشر مطالب خلاف واقع، با اکثریت آراء مجرم شناخته نشد….

  دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات از تبرئه روزنامه وطن امروز در دادگاه مطبوعات خبر داد.

  ۹۸
  علی اکبر کسائیان با اشاره به جزئیات جلسه امروز دادگاه مطبوعات استان تهران، گفت: یکی از پرونده ها مربوط به پایگاه خبری ساعت ۲۴ بود که در خصوص عنوان اتهامی نشر مطالب خلاف واقع، با اکثریت آراء مجرم شناخته نشد.

  وی به پرونده روزنامه وطن امروز اشاره و تصریح کرد: پرونده وطن امروز به اتهام نقض مصوبات شورای عالی امنیت ملی مطرح شد که به اتفاق آراء این روزنامه مجرم شناخته نشد.

  کسائیان افزود: نویسنده مقاله مربوط به این موضوع نیز به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی به اتفاق آراءمجرم شناخته نشد.

  دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات از صدور رای این دادگاه خبر داد و افزود: این دو پرونده در شعبه ۹دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی بررسی شد که دادگاه بعد از برگزاری، رای خود مبنی بر برائت این دو رسانه را اعلام کرد.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.