• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » برجام را نه گوساله سامری و نه همای سعادت می‌دانیم
  کد خبر : 1929705

  علیجانی در نطق میان‌دستور:

  برجام را نه گوساله سامری و نه همای سعادت می‌دانیم

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برجام را نه گوساله سامری و نه همای سعادت می‌دانیم. لذا دولت تلاش کند ضمن برخورد قاطع و بدعهدی‌های آمریکا با رویکرد جهادی و انقلابی رونق اقتصادی را در کشور ایجاد کند. محسن علیجانی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (۹ آبان ۹۵)…

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برجام را نه گوساله سامری و نه همای سعادت می‌دانیم. لذا دولت تلاش کند ضمن برخورد قاطع و بدعهدی‌های آمریکا با رویکرد جهادی و انقلابی رونق اقتصادی را در کشور ایجاد کند.

  ۱۶
  محسن علیجانی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (۹ آبان ۹۵) گفت: تا زمانی که مجلس در جایگاه خود قرار نگیرد هیچ چیز در کشور در جای خود قرار نخواهد گرفت.

  وی ادامه داد: مجلس باید با قانونگذاری و به ویژه نظارت بر حکم اجرای قوانین هادی دولت و رافع مشکلات کشور باشد و در منافع ملی مثل برجام و مسائل منطقه صدای واحد از مجلس بیرون بیاید. چرا که زیست بوم دشمنان ما در شکاف‌هاست و این مجلس برای ما سنگر و جبهه‌ای دیگر است.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنده دیدگاه و مشی سیاسی خود را از اسلام، قانون اساسی، مطالبات مردم، جریان اصلاح‌طلبی و منظومه فکری و بیانات امام و رهبر معظم انقلاب، اقتباس می‌کنم و در عین حال از اصلاح‌طلبی بر اساس اومانیسم و سکولاریسم دوری می‌جویم و از اسلامیت بدون جمهوری که تحجر و واپس‌گرایی است اعلام برائت می‌کنم.

  علیجانی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی که آمریکا و غرب و ایادی منطقه‌ای آنها گرفتاری‌های فراوانی ایجاد کرده‌اند با این هدف که مانع اتحاد یک و نیم میلیارد مسلمان شوند و به طراحی حضور سخت‌افزاری و استعماری در نقاطی از جهان به خصوص غرب آسیا دست زدند که بتوانند سلطه خود را حفظ کنند و از طرفی با طراحی داعش و تجهیز آن با پول مردم مظلوم مسلمان منطقه و مسلمانان دیگر و به دست حکومت‌های جائر و به نیابت از اسرائیل سودای از نیل تا فرات را دنبال می‌کنند و بر آنند بر الگو شدن ایران برای مسلمانان جلوگیری کنند بر ما فرض است که به فرموده امام‌مان هر چه فریاد داریم بر سر آمریکا بکشیم و از او برائت بجوییم.

  وی ادامه داد: به کشورهای مطیع آمریکا به خصوص آل‌سعود اخطار می‌دهیم از کودک‌کشی در یمن و حمایت از داعش دست بردارد وگرنه به زودی سرنوشتی چون صدام حسین پیدا خواهد کرد.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نیروهای مسلح ما و کمک‌های مستشاری‌شان و با استفاده از ظرفیت‌ها و همکاری مشترک با کشورهای دیگر آمریکا و هم‌دستانش را ناکام گذاشته‌اند و اقتدار و صلابت نیروهای مسلح باعث شده تا سربازان عرصه دیپلماسی کشور دست بالا در مذاکرات برجام داشته باشند و نگذارند آمریکا و غرب به بهانه دسترسی ایران به سلاح هسته‌ای باعث انسداد شریان‌های اقتصادی ایران شوند.

  علیجانی خاطرنشان کرد: دولت تلاش کند که از ریل سیاست‌گذاری‌ها که مقام معظم رهبری تعیین می‌کند به ویژه شعار سال که اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است، خارج نشود. و از سوی دیگر تلاش کند که تعالی و مقاومت‌سازی فرهنگ را هم‌سنگ اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار دهد.

  وی افزود: برجام را نه گوساله سامری می‌دانیم و نه همای سعادت. لذا دولت تلاش کند ضمن برخورد قاطع و بدعهدی‌های آمریکا با رویکرد جهادی و انقلابی رونق اقتصادی را از طریق دولت داخلی و پیشرفت علم و فناوری و تکیه بر نخبگان و نهادهایی چون جهاد دانشگاهی و اقتصاد دانش‌بنیان و با توجه ویژه به محرومین فراهم کند.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: نباید از ترس مرگ تورمی اقتصاد به دامن خودکشی رکودی برویم. باید جریان پولی و مالی کشور از انجماد و ربوی بودن نجات یابد و به سمت اقتصاد مولد برود نه سودهای اقتصادکش و باید جلوی تسعیر ارز که افت ارزش دارایی‌های مردم است، گرفته شود.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.