• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , توریسم و گردشگری » بیابان صنوبر در شمال آفریقا +تصاویر
  کد خبر : 1929457

  بیابان صنوبر در شمال آفریقا +تصاویر

  امکان بهره‌برداری از انواع مختلف درخت‌های صنوبر در دوره‌های زمانی کوتاه مدت مسئولان را برای افزایش این نوع درخت تشویق می‌کند. افزایش جمعیت کشورهای مختلف، کمبود منابع درختی و جنگلی، افزایش مصرف محصولات تولیدی درخت و عدم توانایی در رفع نیاز مردم مسئولین کشورهای مختلف را بر آن داشته که رویه جدیدی در کاشت درخت…

  امکان بهره‌برداری از انواع مختلف درخت‌های صنوبر در دوره‌های زمانی کوتاه مدت مسئولان را برای افزایش این نوع درخت تشویق می‌کند.
  افزایش جمعیت کشورهای مختلف، کمبود منابع درختی و جنگلی، افزایش مصرف محصولات تولیدی درخت و عدم توانایی در رفع نیاز مردم مسئولین کشورهای مختلف را بر آن داشته که رویه جدیدی در کاشت درخت به کار ببرند که آن درخت صنوبر است.

  گونه صنوبر و بیدها را خانواده سالیکاسه و جنس صنوبر را پوپولوس می نامند. صنوبر از درختانی است که غالباً دارای قدی بلند با شاخه‌های گرد و یا گوشه‌دار و برگ‌های آن در فصل زمستان زرد می‌شوند.

  این درختان نور آفتاب را دوست دارند و در زمین‌های پست و مرطوب می رویند. طغیان‌های زمستانی را تا مدتی تحمل می‌کنند اما در مقابل آب راکد حساسیت دارند.

  صنوبر در مناطق سرد معتدل نیمکره شمالی است و تا هیمالیا و شمال آفریقا و حتی گروه‌های رده تورانگاه به منطقه جنوبی‌تر رفته و تا مکزیک پراکنده شده است.

  امکان بهره‌برداری از انواع مختلف درخت‌های صنوبر در دوره‌های زمانی کوتاه مدت مسئولان را برای افزایش این نوع درخت تشویق می‌کند.

  تصاویر زیر مربوط به کاشت صنوبر در بیابانی در آفریقای جنوبی است که به زودی به جنگل تبدیل می‌شود.

  ۵۶

  ۵۷

  ۵۸

  ۵۹

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.