• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » موافقت فراکسیون امید با رای اعتماد به ۳ وزیر پیشنهادی
  کد خبر : 1929427

  در جلسه شورای مرکزی فراکسیون اعلام شد؛

  موافقت فراکسیون امید با رای اعتماد به ۳ وزیر پیشنهادی

  عضو شورای مرکزی فراکسیون امید گفت: در جلسه امروز نظر اعضاء شورای مرکزی نسبت به رای اعتماد به ۳ وزیر پیشنهادی مثبت بود و مقرر شد این نظر به مجمع عمومی فراکسیون اعلام شود. ابوالفضل سروش در خصوص جلسه شورای مرکزی فراکسیون امید گفت: مقرر شد فردا ساعت ۱۵ جلسه مجمع عمومی فراکسیون با حضور…

  عضو شورای مرکزی فراکسیون امید گفت: در جلسه امروز نظر اعضاء شورای مرکزی نسبت به رای اعتماد به ۳ وزیر پیشنهادی مثبت بود و مقرر شد این نظر به مجمع عمومی فراکسیون اعلام شود.

  ۴۷
  ابوالفضل سروش در خصوص جلسه شورای مرکزی فراکسیون امید گفت: مقرر شد فردا ساعت ۱۵ جلسه مجمع عمومی فراکسیون با حضور سه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان برگزار شود.

  وی اظهارداشت: نظر شورای مرکزی این بود که فراکسیون امید به سه وزیر پیشنهادی رای اعتماد بدهد و مقرر شد این نظر به مجمع عمومی فراکسیون در جلسه فردا انتقال داده شود.

  اکبری نماینده شیراز نیز در گفتگو با مهر، در خصوص انتقادات فراکسیون امید به تغییرات وزرا در کابینه یازدهم گفت: فراکسیون امید انتظار داشت که این تغییرات زودتر از اینها اتفاق می افتاد و مدیران اقتصادی کشور نیز مشمول این تغییرات می شدند.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.