• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » نرخ مصوب شکر ۲ هزار و ۸۰۰ تومان است
  کد خبر : 1929412

  نرخ مصوب شکر ۲ هزار و ۸۰۰ تومان است

  معاون داخلی بازرگانی دولتی گفت: نرخ مصوب هر کیلوگرم شکر در عمده فروشی ها ۲ هزار و ۵۲۰ و در خرده فروشی ها ۲ هزار و ۸۰۰ تومان است. حسن عباسی معروفان معاون داخلی بازرگانی دولتی در خصوص نرخ شکر در بازار عنوان کرد: نرخ مصوب هر کیلو شکر در عمده فروشی ها ۲ هزار…

  معاون داخلی بازرگانی دولتی گفت: نرخ مصوب هر کیلوگرم شکر در عمده فروشی ها ۲ هزار و ۵۲۰ و در خرده فروشی ها ۲ هزار و ۸۰۰ تومان است.
  ۴۲

  حسن عباسی معروفان معاون داخلی بازرگانی دولتی در خصوص نرخ شکر در بازار عنوان کرد: نرخ مصوب هر کیلو شکر در عمده فروشی ها ۲ هزار و ۵۲۰ تومان و در خرده فروشی ها ۲ هزار و ۸۰۰ تومان است.

  وی افزود: طی ماه های اخیر نرخ شکر افزایش چشمگیری در بازار داشته و هم اکنون با افزایش عرضه در مقابل کاهش تقاضا، تب تند قیمت فروکش کرده است.

  عباسی معروفان در خصوص وضعیت تولید شکر گفت: امسال یک میلیون و ۶۵۰ هزار تن شکر در داخل تولید شده که در مقایسه با سال گذشته ۱۱۰ هزار تن افزایش داشته است.

  معاون داخلی بازرگانی دولت تصریح کرد: با توجه به مصرف ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تن شکر در داخل، وزارت جهاد کشاورزی در نظر دارد با ترغیب کشاورزان به توسعه کشت پاییزه ظرف ۴ سال آینده کشور را از واردات این محصول بی نیاز کند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.