• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » استقبال مخاطبان از فیلم بهنوش طباطبایی با نام سیانور
  کد خبر : 1929300

  استقبال مخاطبان از فیلم بهنوش طباطبایی با نام سیانور

    فیلم سیانور با بازی بهنوش طباطبایی با استقبال مخاطبان همراه شده و فروشی درحدود ۳۷۰ میلیون را تجربه کرده است. فروش ۳۷۰ میلیون تومانی فیلم سیانور دو فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» و «متولد ۶۵» از صبح چهارشنبه در سینماهای تهران و شهرستان به نمایش درآمد. در میان فیلم های اکران شده فیلم سینمایی…

   فیلم بهنوش طباطبایی

   

  فیلم سیانور با بازی بهنوش طباطبایی با استقبال مخاطبان همراه شده و فروشی درحدود ۳۷۰ میلیون را تجربه کرده است.

  فروش ۳۷۰ میلیون تومانی فیلم سیانور

  دو فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» و «متولد ۶۵» از صبح چهارشنبه در سینماهای تهران و شهرستان به نمایش درآمد. در میان فیلم های اکران شده فیلم سینمایی «سیانور» با موضوع فعالیت گروهک منافقین و تاریخ معاصر با اقبال بسیار خوبی مواجه شد.

  فیاض هوشیار پارسیان مدیر پخش دفتر سیمای مهر درباره فروش «سیانور» گفت» فیلم شب گذشته با فروش ۷۵ میلیون تومان در تهران دست یافت و در تهران ما تنها ۱۶ سالن در اختیار داریم . این فیلم ظرف ۹ روز نمایش به فروش ۳۷۱ میلیون تومان دست یافت.

  میرزایی مدیر فروش دفتر فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» چهارشنبه به ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پنج شنبه ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروش دست یافت هنوز سینماهای این فیلم کامل نشده است و در شهرستان ها از جمله مشهد از امشب به نمایش درمی آید.

  وی درباره فروش فیلم «متولد ۶۵» گفت: فیلم در تهران به فروش ۳۳ میلیون تومان ظرف روزهای چهارشنبه و پنج شنبه رسید. که در روز چهارشنبه با فروش ۹ میلیون تومان مواجه شد. فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» به فروش ۲۹۵ میلیون تومان رسید این فیلم ۲۶ سالن در تهران و ۲۲ سالن در شهرستان در اختیار دارد.

  میرزایی گفت: فیلم سینمایی «فروشنده» به فروش ۱۳ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان دست یافت.

  مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم گفت: فیلم «خشکسالی و دروغ» در تهران به فروش ۹۶۷ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۴۴۰ شهرستان نایل شد . فروش شب گذشته فیلم ۶۰ میلیون تومان بود هم اینک ۲۲ سالن سینما در تهران در اختیار داریم که اگر سینما آزادی را در اختیار داشتیم با فروش بیشتری مواجه می شدیم. هم اینک فیلم به فروش ۱ میلیارد و چهارصد میلیون و ۷ هزار تومان رسیده است.

  بنابراین گزارش، دفاتر سینمایی تا زمان تنظیم گزارش فروش فیلم هایشان را اعلام نکردند.

  منبع: سیمرغ
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.