• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » بازداشت سارقی که زیر خودرو مخفی شد
  کد خبر : 1929192

  بازداشت سارقی که زیر خودرو مخفی شد

  پسر جوانی که برای فرار از پلیس زیر یک خودرو مخفی شده بود توسط ماموران بازداشت شد.  ساعت ۲:۳۰ بامداد پنجم آبان سالجاری ماموران کلانتری ۱۲۴ قلهک هنگام گشت‌زنی در خیابان نعمتی به دو پسر جوان که در حال پرسه‌زنی بودند مشکوک شدند که دو پسر جوان با دیدن ماموران پا به فرار گذاشتند. تعقیب…

  پسر جوانی که برای فرار از پلیس زیر یک خودرو مخفی شده بود توسط ماموران بازداشت شد.

  ۳۸

   ساعت ۲:۳۰ بامداد پنجم آبان سالجاری ماموران کلانتری ۱۲۴ قلهک هنگام گشت‌زنی در خیابان نعمتی به دو پسر جوان که در حال پرسه‌زنی بودند مشکوک شدند که دو پسر جوان با دیدن ماموران پا به فرار گذاشتند. تعقیب و گریز ماموران برای دستگیری این دو نفر ادامه داشت و آنها توانستند یکی از این دو جوان را که زیر خودرویی مخفی شده بود دستگیر کنند. همچنین از پسربازداشت‌شده یک چاقو و پیچ‌گوشتی که به نظر می‌رسید برای سرقت منزل از آن استفاده می‌شود، کشف شد.

  پیش از ظهر امروز متهم دستگیر به دادسرای ناحیه ۳۴ تهران منتقل شد و در اظهاراتش به ایرد موسی بازپرس شعبه پنجم این دادسرا گفت: من برای کار از یکی از شهرهای جنوبی کشور به تهران آمده بودم و زمانی که دستگیر شدم منتظر یکی از دوستانم بودم که با دیدن ماموران ترسیدم و فرار کردم.

  سرانجام متهم این پرونده که سابقه کیفری و شرارت دارد به علت تناقض‌گویی برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفت.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.