• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت » جراحی قلب کودکان توسط پزشکان بین‌المللی در بیمارستان لواسانی
  کد خبر : 1929091

  رئیس بیمارستان شهید لواسانی :

  جراحی قلب کودکان توسط پزشکان بین‌المللی در بیمارستان لواسانی

  رئیس بیمارستان شهید لواسانی گفت: برای نخستین بار جراحی قلب کودکان توسط پزشکان بین‌المللی در این بیمارستان انجام می‌شود. سید علی جمالیان اظهارداشت: گروهی از جراحان بین‌المللی قلب با ملیت‌های مختلف که مورد تائید انجمن جراحان قلب ایران نیز هستند ودارای تجربه بالا در جراحی قلب کودکان هستند برای تبادل اطلاعات وارد کشورمان شده‌اند و…

  رئیس بیمارستان شهید لواسانی گفت: برای نخستین بار جراحی قلب کودکان توسط پزشکان بین‌المللی در این بیمارستان انجام می‌شود.

  ۹۲
  سید علی جمالیان اظهارداشت: گروهی از جراحان بین‌المللی قلب با ملیت‌های مختلف که مورد تائید انجمن جراحان قلب ایران نیز هستند ودارای تجربه بالا در جراحی قلب کودکان هستند برای تبادل اطلاعات وارد کشورمان شده‌اند و از ۱۰ تا ۲۱ آبان در بیمارستان شهید لواسانی با حضور پزشکان ابرانی به عنوان مشاور اعمال جراحی قلب کودکان را انجام می‌دهند.

  وی افزود: این اقدام توسط بنیاد خیریه‌ پزشکی انجام شده است و کودکانی که دارای بیماری قلبی هستند و خانواده آنها بضاعت لازم را برای درمان ندارند توسط این تیم جراحی مورد درمان قرار می‌گیرند. البته پزشکان ایرانی نیز در کنار این پزشکان برای تبادل اطلاعات قرار می‌گیرند.

  رئیس بیمارستان شهید لواسانی گفت: خدمات این بیمارستان برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی کاملاً رایگان است و در این مدت افرادی که تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی نیستند نیز توسط خیریه پزشکی در بیمارستان شهید لواسانی درمان می‌شوند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.