• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » برکناری «فانی»؛ فرار به جلوی دولت در ماجرای اختلاس صندوق فرهنگیان
  کد خبر : 1929061

  عضو جنبش عدالتخواه مطرح کرد

  برکناری «فانی»؛ فرار به جلوی دولت در ماجرای اختلاس صندوق فرهنگیان

  یک فعال دانشجویی برکناری وزیر آموزش و پرورش را فرار به جلوی دولت در ماجرای اختلاس چند هزار میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان دانست. شایان نادری عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه تغییرات در سه وزارتخانه در سال پایانی دولت یازدهم پاسخگوی مطالبات عمومی مردم نیست، گفت: با توجه به اینکه یک اختلاس…

  یک فعال دانشجویی برکناری وزیر آموزش و پرورش را فرار به جلوی دولت در ماجرای اختلاس چند هزار میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان دانست.

  ۸۰

  شایان نادری عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه تغییرات در سه وزارتخانه در سال پایانی دولت یازدهم پاسخگوی مطالبات عمومی مردم نیست، گفت: با توجه به اینکه یک اختلاس چندهزار میلیاردی در صندوق فرهنگیان صورت گرفته است تغییر وزیر آموزش‌ و پرورش یک فرار رو به جلو برای عدم پاسخگویی و شفاف‌سازی در این زمینه و سایر زمینه‌ها از قبیل عدالت آموزشی به مردم و جامعه فرهنگی کشور است.

  این فعال دانشجویی در ادامه با بیان اینکه تغییرات اخیر در کابینه بیشتر جنبه انتخاباتی دارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه فرصتی چندانی تا پایان کار دولت باقی نمانده، احساس می‌شود این تغییرات در کابینه جنبه انتخاباتی دارد و در چارچوب پاسخ به دغدغه و رفع مشکلات مردم و کشور نیست. تغییرات در سه وزارتخانه‌ای صورت گرفته که بیشترین ارتباط و تأثیرگذاری را در لایه‌های اجتماعی جامعه دارد.

  نادری افزود: اگر دولت به فکر پاسخگویی به مطالبات و دغدغه‌های مردم بود باید تغییرات را از یکی دوسال قبل و در چندین وزارتخانه آغاز می‌کرد، نه در زمانی که کمتر از یکسال به انتخابات ریاست جمهوری باقیمانده است.

  عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه وزرای پیشنهادی به مجلس باید مرز خود را با جریان فتنه مشخص کنند، گفت: اینکه فردی در جریان فتنه سال ۸۸ – که خط قرمز نظام جمهوری اسلامی است – نقش داشته و اکنون نیز به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش‌‌وپرورش به مجلس معرفی شده و در مصاحبه‌ای اعلام کرده مواضعش نسبت به گذشته تغییر نکرده، جای تأمل دارد.

  وی تاکید کرد :‌قطعاً مجلس شورای اسلامی نیز نسبت به خطوط قرمز نظام و افرادی که علیه نظام نقش داشتند، حساس است و انقلابی عمل خواهد کرد زیرا این افراد جایی در مناصب نظام جمهوری اسلامی ندارند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.