• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » «بهانه دل» مجموعه شعرهای دوره نوجوانی من است
  کد خبر : 1929037

  «بهانه دل» مجموعه شعرهای دوره نوجوانی من است

    سعید ناظمی، شاعر و نویسنده در خصوص انتشار اثر جدیدش گفت: مجموعه شعرم با عنوان «بهانه دل» گزیده‌ای از شعرهای دوران نوجوانی و جوانی‌ام است. در این کتاب تمام آثار آلبومم نیز منتشر شده است. وی افزود: کتاب «بهانه دل» توسط احمد دولت آبادی ویرایش شد و انتشارات اراده نیز کار انتشار آن را…

  «بهانه دل»

   

  سعید ناظمی، شاعر و نویسنده در خصوص انتشار اثر جدیدش گفت: مجموعه شعرم با عنوان «بهانه دل» گزیده‌ای از شعرهای دوران نوجوانی و جوانی‌ام است. در این کتاب تمام آثار آلبومم نیز منتشر شده است.

  وی افزود: کتاب «بهانه دل» توسط احمد دولت آبادی ویرایش شد و انتشارات اراده نیز کار انتشار آن را برعهده گرفته است. به این دلیل تا کنون مجموعه شعرم با عنوان «بهانه دل» را منتشر نکردم که معتقدم بودم، ابتدا آلبوم موسیقی‌ام در بازار عرضه شود و سپس برای انتشار اثرم اقدام کنم.

  این شاعر در خصوص قالب های شعری مجموعه «بهانه دل» بیان کرد: کتاب «بهانه دل» مجموعه شعرهایم را در قالب شعر نو، مثنوی و غزل در برمی‌گیرد. این شعرها در موضوعاتی چون عاشقانه، پند، نصیحت و اجتماعی سروده شده‌اند.

  ناظمی ادامه داد: «حس عاشقی» عنوان کتاب دیگرم است. این کتاب مجموعه ای از متن های ادبی است و از داستان و حس و حالی که در مناطق مختلف دیده و شنیده ام، برگرفته شده است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.