• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » علاقه ای به بازیگری ندارم/ کاری را انجام می دهم که دلمشغولی اش را داشته باشم
  کد خبر : 1928858

  علاقه ای به بازیگری ندارم/ کاری را انجام می دهم که دلمشغولی اش را داشته باشم

    محمد سلوکی، مجری در خصوص آخرین فعالیت خود اظهار داشت: فعلا در حال طراحی یک کار هستم و هنوز کاری ندارم که به مرحله اجرا رسیده باشد. وی در خصوص علت گزیده کاری خود، گفت: وقتی کمی سنم بالاتر می رود، ترجیح می دهم که اگر خاطره ای می خواهد از من باقی بماند،…

  بازیگری

   

  محمد سلوکی، مجری در خصوص آخرین فعالیت خود اظهار داشت: فعلا در حال طراحی یک کار هستم و هنوز کاری ندارم که به مرحله اجرا رسیده باشد.

  وی در خصوص علت گزیده کاری خود، گفت: وقتی کمی سنم بالاتر می رود، ترجیح می دهم که اگر خاطره ای می خواهد از من باقی بماند، خاطره خوبی باشد و به عنوان یک دل مشغولی به سراغ موضوعی خاص بروم و نه به عنوان یک وظیفه کاری که فقط قصدم انجام دادن یک کار باشد.

  سلوکی در خصوص علاقه مندی شخصی اش به بخش های مختلف در حوزه های اجرا، یادآور شد: دغدغه ی ذهنی من موضوعات فرهنگی و اجتماعی است و به طبع علاقه مندی ام هم در همان حوزه است.

  این مجری درخصوص علاقه اش به اجرای برنامه های سینمایی، عنوان کرد: برنامه های سینمایی خیلی تخصصی هستند و من آن میزان از تخصص برای کار کردن در برنامه های سینمایی را ندارم، مگر آن که با رویکرد جدیدی طراحی شود و بشود آن را کار کرد.

  وی در خصوص میزان رضایت و عدم رضایت از برنامه هایی که تا کنون اجرا کرده است، یادآور شد: برنامه ای که الان مطمئن در ذهنم بیاید و بگویم کاش آن را اجرا نمی کردم، ندارم و همه ی برنامه هایی که تا کنون اجرایشان کردم را دوست دارم، برای مثال تهران بیست، ستاره شو و سین مثل سریال را خیلی دوست داشتم.

  سلوکی در خصوص علاقه اش به بازیگری، گفت: نه، واقعا علاقه ای به بازیگری ندارم، تجربه های کوچکی در این خصوص داشتم برای نمونه در فیلم سنتوری داریوش مهرجویی بودم و تئاتری را هم تجربه کردم.

  وی ادامه داد: البته شاید روزی چیزی پیش بیاید که خیلی مرا به وجد آورد و بخواهم که در آن بازی کنم، ولی چیزی که بخواهم به دنبالش باشم، وجود ندارد.

  در آخر سلوکی به کسانی که قصد مجری شدن را دارند، توصیه ای کرد: باید زیاد ببینند و بخوانند و به دنیای اطراف خود نگاه کنند تا حرف برای گفتن داشته باشند و صاحب دغدغه باشند، تا امکان انجام کار اجرا را داشته باشند چون در غیر این صورت تبدیل به اپراتوری می شوند که چیزی را که بهش داده شده حفظ کرده و می گوید، چنین افرادی در عرصه اجرا ماندگار نخواهند شد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.