• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , فرهنگی و هنری » مرز میان واقعیت و خیال در “روز آبی”
  کد خبر : 1928846

  مرز میان واقعیت و خیال در “روز آبی”

    به گزارش ایران ویج؛ گالری ایوان از روز جمعه ۷ آبان ماه میزبان تعدادی از نقاشی‌های فریدون امیدی با عنوان “روز آبی” می شود. آثار موجود در این نمایشگاه به شکلی در مرز میان واقعیت و خیال به چشم‌اندازی مسخ شده می‌پردازد که اجزای آن دچار سانحه یا تغییر آنی شده‌ و لحظه‌ای دیگر…

   "روز آبی"

   

  به گزارش ایران ویج؛ گالری ایوان از روز جمعه ۷ آبان ماه میزبان تعدادی از نقاشی‌های فریدون امیدی با عنوان “روز آبی” می شود.

  آثار موجود در این نمایشگاه به شکلی در مرز میان واقعیت و خیال به چشم‌اندازی مسخ شده می‌پردازد که اجزای آن دچار سانحه یا تغییر آنی شده‌ و لحظه‌ای دیگر از دید ما ناپدید خواهند شد. در بخشی دیگر از آثار این مجموعه، هنرمند به نمایش مکان‌هایی پرداخته که حالتی یادمان‌گونه دارد و لحظه‌ای را که از حرکت بازایستاده است را ثبت می‌کند.

  امیدی که در چند سال اخیر روی نقاشی‌خط تمرکز داشت، بار دیگر با بازگشت به نقاشی ۶۰ اثر را با تکنیک رنگ و روغن برای این نمایشگاه خلق کرد.

  فریدون امیدی متولد ۱۳۴۶ و کارشناس ارشد نقاشی است. او علاوه بر برپایی چندین نمایشگاه انفرادی و شرکت در بیش از ۶۰ نمایشگاه گروهی داخلی و خارجی، سابقه حضور در حراج تهران را نیز دارد.

  گفتنی است گالری ایوان همانند نمایشگاه‌های گذشته، درصد متعلق به خود از محل فروش این آثار را به یکی از خیریه‌های معتبر اهدا می کند.

  نمایشگاه “روز آبی نیز از” ۷ تا ۲۱ آبان ماه برقرار و پذیرای علاقه مندان و هنردوستان خواهد بود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.