• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » « لئوناردو داوینچی از نگاه فروید » منتشر شد
  کد خبر : 1928843

  « لئوناردو داوینچی از نگاه فروید » منتشر شد

    مهدی افشار، مترجم در خصوص انتشار اثر جدیدش گفت: کتاب « لئوناردو داوینچی از نگاه فروید » را ترجمه کردم کار انتشار این اثر را انتشارات جامی برعهده داشت. کتاب « لئوناردو داوینچی از نگاه فروید » کتابی بسیار ارزشمند محسوب می شود این کتاب هنر را از منظر روانشناسی بررسی می کند و…

  « لئوناردو داوینچی از نگاه فروید »

   

  مهدی افشار، مترجم در خصوص انتشار اثر جدیدش گفت: کتاب « لئوناردو داوینچی از نگاه فروید » را ترجمه کردم کار انتشار این اثر را انتشارات جامی برعهده داشت. کتاب « لئوناردو داوینچی از نگاه فروید » کتابی بسیار ارزشمند محسوب می شود این کتاب هنر را از منظر روانشناسی بررسی می کند و معتقد است هنرمند برای خلق اثر خود اراده نمی کند بلکه عوامل درونی و بیرونی سبب خلق اثر می شود.

  وی افزود: در کتاب « لئوناردو داوینچی از نگاه فروید » فروید روانکاوی می شود و روابط اجتماعی و خانوادگی وی مورد بررسی قرار می گیرد. در این کتاب علت ناقص ماندن آثار « لئوناردو داوینچی » می آید. کتاب دیگرم « برگزیده آثار راسل » است. این کتاب نیز توسط انتشارات جامی منتشر خواهد شد.

  این مترجم ادامه داد:مجوز انتشار کتاب « برگزیده آثار راسل » توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد. در این کتاب نگاهی متفاوت به زندگی و بینش را مشاهده می کنیم. هرکسی که این کتاب را مطالعه کند با نگرشی متفاوت به زندگی آشنا می شود. مواردی مانند آموزش و پرورش ، اخلاق، روانشناسی، تربیت و دین را از دیدگاه های راسل استخراج می کند. به طور عمده نگاه کتاب به مسیحیت است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.