• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » علیرضا فرید از اکران های جهانی “خنده های آتوسا” گفت
  کد خبر : 1928830

  علیرضا فرید از اکران های جهانی “خنده های آتوسا” گفت

    علیرضا فرید، کارگردان در خصوص اکران های جهانی فیلم خنده های آتوسا اظهار داشت: قرار بر آن است که فعلا “خنده های آتوسا” در سه کشور اکران شود. وی ادامه داد: در دو جشنواره فیلادلفیا و اهایو ی آمریکا این فیلم به نمایش درمی آید، هم چنین فیلم در جشنواره کیرانای آلبانی و ترکیه…

   "خنده های آتوسا"

   

  علیرضا فرید، کارگردان در خصوص اکران های جهانی فیلم خنده های آتوسا اظهار داشت: قرار بر آن است که فعلا “خنده های آتوسا” در سه کشور اکران شود.

  وی ادامه داد: در دو جشنواره فیلادلفیا و اهایو ی آمریکا این فیلم به نمایش درمی آید، هم چنین فیلم در جشنواره کیرانای آلبانی و ترکیه هم پذیرفته شده است.

  وی در خصوص زمان این اکران های جهانی، عنوان کرد: این جشنواره ها در ماه نوامبر خواهد بود که در واقع در اواخر آبان می شود.

  فرید از حس و حالی که برای اکران جهانی فیلمش دارد، گفت: خب خیلی خوب است و هر فیلم سازی دوست دارد که فیلمش هرچه بیشتر دیده شود.

  وی یادآور شد: “خنده های آتوسا” از امروز به شبکه نمایش خانگی می آید.

  این کارگردان درباره میزان رضایتش از زمان اکران فیلم در ایران، گفت: زمان اکران متوسط رو به خوب بود، اما با توجه به تعداد کم سالن می توانست بهتر هم باشد، به خصوص که فیلم زمانی اکران بود که فیلم های پرفروش زیادی بر پرده نمایش بودند.

  وی ادامه داد: به هر حال انسان هیچ گاه نمی تواند رضایت کامل داشته باشد و همیشه دوست دارد که جلو تر رود و کار بهاری ارائه بدهد، ولی وقتی به وضعیت کلی سینما نگاه می کنم، می بینم که فروش ها پایین آمده و احتملا این افت فروش تا پایان سال ادامه داشته باشد و حجم فیلم های اکران شده بالا است و هرکدام دو یا سه هفته بر پرده هستند و این باعث می شود که فیلم به خوبی دیده نشود.
  فرید در خصوص سبک کار های آینده اش گفت: من همیشه سعی کردم که جلو رفته و فضای متفاوتی را ایجاد کنم و فکر می کنم که خنده های آتوسا نسبت به “دو ساعت بعد مهرآباد” متفاوت بوده و این تفاوت را در کار های بعدیم نیز حفظ خواهم کرد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.