• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » روحانی در انتخاب دانش‌ آشتیانی تجدیدنظر کند
  کد خبر : 1928779

  اسدالله عباسی:

  روحانی در انتخاب دانش‌ آشتیانی تجدیدنظر کند

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه دانش‌ آشتیانی در حوزه آموزش و پرورش تخصصی ندارد، گفت: دانش‌ آشتیانی نباید وزیر آموزش و پرورش شود، زیرا وی تخصصی در این حوزه ندارد و رئیس‌جمهوری باید در این انتخاب تجدیدنظر کند. اسدالله عباسی در شمال استان تهران در مورد وزرای پیشنهادی دولت اظهار…

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه دانش‌ آشتیانی در حوزه آموزش و پرورش تخصصی ندارد، گفت: دانش‌ آشتیانی نباید وزیر آموزش و پرورش شود، زیرا وی تخصصی در این حوزه ندارد و رئیس‌جمهوری باید در این انتخاب تجدیدنظر کند.

  ۳۷
  اسدالله عباسی در شمال استان تهران در مورد وزرای پیشنهادی دولت اظهار کرد: دکتر روحانی وزرای پیشنهادی خود در وزارت‌خانه‌های آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی را معرفی کرده است که آنها نیز برنامه‌های خود را به مجلس شورای اسلامی ارائه کردند و بررسی‌های لازم توسط مجلس صورت خواهد گرفت.

  عباسی با تأکید بر اینکه کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی همانطور که از عنوان آن پیداست، آموزش و تحقیقات و بررسی و نظارت بر مسائل پیرامون وزارت آموزش و پرورش است، اضافه کرد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با دقت بسیار برنامه‌های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را مورد بررسی قرار می‌دهد.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه دانش‌ آشتیانی در حوزه آموزش و پرورش تخصصی ندارد، تصریح کرد: دانش‌ آشتیانی نباید وزیر آموزش و پرورش شود، زیرا وی تخصصی در این حوزه ندارد و رئیس‌جمهوری باید در این انتخاب تجدیدنظر کند.

  وی با تأکید بر اینکه به مسائل سیاسی افراد کاری ندارم، تصریح کرد: پرونده دانش‌ آشتیانی را از دیدگاه تخصصی بررسی خواهم کرد اما مجدداً تأکید می‌کنم که وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش هیچ تخصصی در اداره و مدیریت حوزه آموزش و پرورش و هدایت این وزارت خانه مهم ندارد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.