• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ربیعی: موافق تجمیع بیمه‌ها هستم ولی به یک شرط
  کد خبر : 1928770

  ربیعی: موافق تجمیع بیمه‌ها هستم ولی به یک شرط

  وزیر رفاه با موافقت نسبت به تجمیع بیمه‌ها ولی با شروط گذاشتن یک مسئله مهم گفت: رضایت کارگران برای تجمیع بیمه‌ای را نیز خودم می‌گیرم.  مقوله «تجمیع بیمه‌ها» قانونی است که پشتوانه دو قانون برنامه توسعه چهارم و پنجم و همچنین قانون توسعه ششم و در نهایت سیاست‌های ابلاغی رهبری در حوزه سلامت را با…

  وزیر رفاه با موافقت نسبت به تجمیع بیمه‌ها ولی با شروط گذاشتن یک مسئله مهم گفت: رضایت کارگران برای تجمیع بیمه‌ای را نیز خودم می‌گیرم.

  ۳۴

   مقوله «تجمیع بیمه‌ها» قانونی است که پشتوانه دو قانون برنامه توسعه چهارم و پنجم و همچنین قانون توسعه ششم و در نهایت سیاست‌های ابلاغی رهبری در حوزه سلامت را با خود یدک می‌کشد ولی هنوز آنطور که باید و شاید قدم موثری برای آن برداشته نشده است.

  همچنین صاحبنظران سلامت کشور معتقدند مشکلات عمده سلامت ایران در حوزه‌های متعددی چون مشکلات حوزه درمان، زیرمیزی، خطای پزشکی، رابطه مالی نادرست، و ده‌ها معایب دیگر حوزه سلامت با تجمیع بیمه‌ها برطرف و یا به شدت کاهش و حداقل اصلاحاتی صورت می‌پذیرد تا مردم خدمات با کیفیت بهتری در حوزه بهداشت و درمان دریافت کنند.

  در این رابطه علی ربیعی – وزیر تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی در جدیدترین اظهار نظر خود درباره تجمیع بیمه‌ها عنوان کرد: با تجمیع بیمه‌ها موافقم و هم اکنون نیز در مجلس این کار دنبال می‌شود، ما نیز موافق تجمیع هستیم ولی باید همه منابع سلامت (تمام صندوق‌های بیمه‌ای) تجمیع شود.

  وی در این گفت‌وگوی تلویزیونی در توضیح بیشتر تصریح کرد: خودم کارگران را برای تجمیع بیمه ای توجیه و با آنها صحبت می‌کنم و قطعاً تشکل‌های کارگری به من اعتماد دارند.

  وزیر تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: مسلماً کارگران توجیه شوند که ورودی و پرداخت بیمه ای یکسان خواهد شد و آنها نیز متضرر نخواهند شد تجمیع بیمه‌ها امکان پذیر است.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.