• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ارجاع پرونده ۷۲۰ میلیاردی قاچاق لوازم خانگی به شعبه تجدید نظر
  کد خبر : 1928709

  اجتهادی :

  ارجاع پرونده ۷۲۰ میلیاردی قاچاق لوازم خانگی به شعبه تجدید نظر

  مدیر کل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی از محکومیت ۷۲۰ میلیاردی پرونده قاچاق لوازم خانگی خبر داد. اجتهادی مدیر کل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی اظهار داشت: افراد سودجویی با ورود لوازم خانگی به شکل قطعات به داخل کشور، اقدام به مونتاژ قطعات و عرضه لوازم خانگی…

  مدیر کل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی از محکومیت ۷۲۰ میلیاردی پرونده قاچاق لوازم خانگی خبر داد.
  ۲۲

  اجتهادی مدیر کل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی اظهار داشت: افراد سودجویی با ورود لوازم خانگی به شکل قطعات به داخل کشور، اقدام به مونتاژ قطعات و عرضه لوازم خانگی به بازار می‌کردند.

  وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه ورود قطعات به کشور با تخفیف ویژه‌ای از سوی گمرک صورت می‌گیرد، این افراد سودجو، کالا را قطعه قطعه کرده و پس از ورود به کشور این قطعه‌ها را سرهم می‌کردند.

  اجتهادی بیان کرد: در همین راستا، ۸ انبار در استان البرز شناسایی شد و پس از تشکیل پرونده و احراز قاچاق بودن کالا، لوازم خانگی ضبط شد و پرونده به شعبه بدوی ارجاع شد.

  مدیر کل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی گفت: شعبه بدوی، رأی به محکومیت ۷۲۰ میلیاردی متهمان پرونده داد، که با اعتراض متهمان، پرونده جهت رسیدگی مجدد به شعبه تجدید نظر ارجاع داده شد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.