• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ارائه بیش از ۸۷ میلیون ریال خدمات بهداشتی به مددجویان کمیته امداد
  کد خبر : 1928697

  کاردی مطرح کرد:

  ارائه بیش از ۸۷ میلیون ریال خدمات بهداشتی به مددجویان کمیته امداد

  مدیر کمیته امداد جنوب شرق تهران گفت: بیش از ۸۷ میلیون ریال خدمات بهداشتی، در شش ماهه نخست سال۹۵، به ۴۰۰ مددجوی تحت حمایت این سازمان ارائه شده است. فرهود کاردی مدیر کمیته امداد جنوب شرق تهران اظهار داشت: در حوزه بیمه خدمات درمانی پایه، اقدامات گسترده‌ای برای مددجویان کمیته امداد انجام شده است و…

  مدیر کمیته امداد جنوب شرق تهران گفت: بیش از ۸۷ میلیون ریال خدمات بهداشتی، در شش ماهه نخست سال۹۵، به ۴۰۰ مددجوی تحت حمایت این سازمان ارائه شده است.
  ۲۴
  فرهود کاردی مدیر کمیته امداد جنوب شرق تهران اظهار داشت: در حوزه بیمه خدمات درمانی پایه، اقدامات گسترده‌ای برای مددجویان کمیته امداد انجام شده است و خدمات مربوط به بیمه تکمیلی که شامل فرانشیز دارو، بستری، هزینه نگهداری سالمندان و آزمایشگاه می‌شود نیز در طول سال به آن‌ها ارائه خواهد شد.

  وی افزود: آموزش سلامت، اهدای اقلام بهداشتی، احداث و بهسازی سرویس‌های بهداشتی، رفع سوء تغذیه کودکان کمتر از شش سال، معاینات دوره‌ای از مجریان طرح‌های اشتغال، بهداشت دهان و دندان و ارزیابی سلامت زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد، از جمله فعالیت‌های بهداشتی این نهاد است که به مددجویان تحت تکفل، ارائه می‌شود.

  کاردی ادامه داد:بیش از ۸۷ میلیون ریال خدمات بهداشتی در شش ماهه نخست سال ۹۵، برای حدود ۴۰۰ مددجوی تحت حمایت این سازمان ارائه شده و همچنین بیش از ۹۱۰ میلیون ریال خدمات مربوط به کمک هزینه درمانی برای مددجویان این نهاد پرداخت شده است.

  مدیر کمیته امداد جنوب شرق تهران با اشاره به کمک ۸۴۰ میلیون ریالی خیرین نیکوکار به مددجویان مورد حمایت منطقه۱۳ این کمیته، تصریح کرد: با هماهنگی قرارگاه امام رضا(ع) وابسته به شورای محله شهرداری ناحیه چهار منطقه۱۳، مبلغ ۸۴۰ میلیون ریال، در قالب بن کارت شهروند، به ۷۰۰ خانوار مورد حمایت این نهاد پرداخت شده است و همچنین مقرر شده ، تا پایان سال ۹۵، حداقل مبلغ سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون دیگر به وسیله شهرداری به حساب این تعداد خانوار واریز شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.