• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » تب تند قیمت گوجه فرنگی فروکش کرد
  کد خبر : 1928617

  آخرین وضعیت از بازار میوه و تره بار؛

  تب تند قیمت گوجه فرنگی فروکش کرد

  رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: نرخ هر کیلوگرم گوجه فرنگی در هفته جاری به نسبت هفته گذشته با کاهش روبرو شد. حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی در خصوص وضعیت قیمت میوه در هفته جاری اظهار داشت: قیمت برخی میوه ها اعم از انار، سیب، سبزیجات، انگور، نارنگی و گوجه فرنگی در بازار…

  رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: نرخ هر کیلوگرم گوجه فرنگی در هفته جاری به نسبت هفته گذشته با کاهش روبرو شد.

  ۴

  حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی در خصوص وضعیت قیمت میوه در هفته جاری اظهار داشت: قیمت برخی میوه ها اعم از انار، سیب، سبزیجات، انگور، نارنگی و گوجه فرنگی در بازار نسبت به هفته گذشته ۱۰ الی ۳۰ درصد کاهش یافته است.

  وی با اشاره به اینکه نرخ هر کیلوگرم گوجه فرنگی از ۲ هزار و ۵۰۰ به هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است، گفت: در حال حاضر نرخ هر کیلوگرم انار بین هزار الی هزار و ۵۰۰ تومان، انگور بی دانه تاکستان هزار و ۵۰۰ الی ۲ هزار تومان،نارنگی ۲ الی ۲ هزار و ۵۰۰ تومان و سیب گلاب ۳ هزار تومان است.

  به گفته مهاجران نرخ هر کیلو سبزی جور(آش،پلو،قورمه) از هزار و ۲۰۰ تومان به ۶۰۰ الی هزار تومان رسیده و سبزی خوردن نیز بین ۸۰۰ الی هزار و ۲۰۰ تومان است.

  رئیس اتحادیه میوه و سبزی با اشاره به اینکه نرخ سایر میوه ها در بازار تغییری نداشته، بیان کرد: هر کیلوگرم خیار بوته ای بین ۲ هزار و ۵۰۰ الی ۳ هزار تومان، گلخانه ای هزار و ۵۰۰ الی ۲ هزار و ۵۰۰ تومان، سیب زمینی و پیاز ۶۰۰ الی هزار تومان، پرتقال جنوب ۴ هزار و ۵۰۰ تومان، پرتقال رسمی ۲ الی ۲ هزار و ۵۰۰تومان، لیموشیرین ۲ هزار و ۵۰۰ تومان و گریپ فروت قرمز ۲ هزاز و ۵۰۰ تومان در میادین به فروش می رسد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.