• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » آتش سوزی در کارگاه مبل سازی
  کد خبر : 1928503

  آتش سوزی در کارگاه مبل سازی

  آتش سوزی کارگاه مبل سازی جنوب غرب تهران در کوتاه ترین زمان مهار شد. در ساعت ۰۴:۳۵ دقیقه بامداد امروز طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و تقاضای کمک برای خاموش کردن آتش سوزی یک کارگاه مبل سازی واقع در بزرگراه آزادگان، شهرک مرتضی گرد، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، نیروهای عملیاتی ایستگاه…

  آتش سوزی کارگاه مبل سازی جنوب غرب تهران در کوتاه ترین زمان مهار شد.
  ۱۷

  در ساعت ۰۴:۳۵ دقیقه بامداد امروز طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و تقاضای کمک برای خاموش کردن آتش سوزی یک کارگاه مبل سازی واقع در بزرگراه آزادگان، شهرک مرتضی گرد، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، نیروهای عملیاتی ایستگاه ۱۲ و همچنین یک دستگاه تانکر آب و کامیونت حامل تجهیزات تنفسی را به محل آتش سوزی روانه کرد.

  داود قلی زاده افسر آماده منطقه چهار عملیات سازمان آتش نشانی تهران تصریح کرد: کارگاهی مسقف، به متراژ تقریبی ۳۰۰ مترمربع با کاربری رنگ کاری و تولیدی انواع مبل و صندلی که در آن مقدار زیادی از مواد اولیه و مصنوعات چوبی نیز وجود داشت، به علت نامعلومی آتش گرفت و کاملا شعله ور شد.

  وی افزود: با توجه به وجود چندین کارگاه درمجاورت کارگاه مورد نظر و احتمال گسترش آتش به این مکان ها، آتش نشانان به سرعت به مقابله با این آتش سوزی پرداخته و توانستند از سرایت آن به کارگاههای هم جوار جلوگیری کرده و همچنین شعله های آتش را در کوتاه ترین زمان ممکن مهار و کاملا خاموش کنند.

  افسر آماده منطقه چهار عملیات با اشاره به این که هیچ کس در این حادثه آسیب جانی ندید، گفت: نیروهای آتش نشانی پس از مهار آتش، دود جمع شده در داخل کارگاه را به بیرون تخلیه کرده و در ادامه نیز کارشناسان این سازمان به بررسی علت بروز این حادثه و نیز برآورد میزان خسارات وارده مشغول شدند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.