• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » مطالبات گندمکاران تسویه شد
  کد خبر : 1928361

  مطالبات گندمکاران تسویه شد

  معاون داخلی بازرگانی دولتی گفت:براساس تعهد دولت مابقی مطالبات با ارزش یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان پس از اتمام کار اداری و اجرایی حداکثر تا امروز به حساب گندمکاران واریز خواهد شد. حسن عباسی معروفان معاون داخلی بازرگانی دولتی در خصوص مطالبات گندمکاران اظهار داشت: امسال از مجموع ۱۴ میلیون تن گندم، ۱۱ میلیون…

  معاون داخلی بازرگانی دولتی گفت:براساس تعهد دولت مابقی مطالبات با ارزش یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان پس از اتمام کار اداری و اجرایی حداکثر تا امروز به حساب گندمکاران واریز خواهد شد.

  ۷۳

  حسن عباسی معروفان معاون داخلی بازرگانی دولتی در خصوص مطالبات گندمکاران اظهار داشت: امسال از مجموع ۱۴ میلیون تن گندم، ۱۱ میلیون و ۵۲۲ هزار تن گندم با ارزش بالغ بر ۱۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از کندمکاران خریداری شده است.

  وی با اشاره به اینکه ۱۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران تا کنون پرداخت شده، افزود: براساس تعهد دولت مابقی مطالبات با ارزش یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان پس از اتمام کار اداری و اجرایی حداکثر تا امروز به حساب گندمکاران واریز خواهد شد.

  عباسی معروفان در خصوص صادرات گندم تصریح کرد: با توجه به مازاد سه میلیون تن گندم معمولی و دروم با شورای اقتصاد مذاکراتی داشتیم که به محض مجوز دریافتی آن را به بازارهای هدف صادر خواهیم کرد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.