• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به علت همکاری‌اش با فتنه ۸۸ همچنان باقیست
  کد خبر : 1928306

  مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به علت همکاری‌اش با فتنه ۸۸ همچنان باقیست

  سیدجواد ابطحی مخالفت‌های مطرح شده با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را در مجلس نهم به‌جای خود باقی خواند و گفت: وی به علت همکاری‌اش با فتنه، یک بار با عدم رأی اعتماد مواجه شده و آن مسائل هنوز رفع نشده است. سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی درباره معرفی سه وزیر…

  سیدجواد ابطحی مخالفت‌های مطرح شده با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را در مجلس نهم به‌جای خود باقی خواند و گفت: وی به علت همکاری‌اش با فتنه، یک بار با عدم رأی اعتماد مواجه شده و آن مسائل هنوز رفع نشده است.

  ۵۴
  سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی درباره معرفی سه وزیر پیشنهادی به مجلس، گفت: معتقدم که ما در کشور، قحط الرجال نداریم اما شاید «جهل الرجال» داشته باشیم، یا اینکه دولت مجبور شده است تحت فشارها از اشخاص خاص استفاده کند.

  وی مخالفت‌های مطرح شده با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را در مجلس نهم که منجر به عدم رأی اعتماد به وی شد، به‌جای خود باقی خواند و اظهار داشت: اصل بر «استصحاب» است که به معنی آن است که بقا بر یقین سابق است با وجود بروز شک لاحق؛ ایشان به علت همکاری‌اش با فتنه مورد مخالفت در مجلس نهم قرار گرفته است و آن مسائل هنوز رفع نشده است.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با یادآوری تأکید مقام معظم رهبری بر عدم استفاده از عوامل فتنه در سمت‌های کلیدی، گفت: آقای دانش آشتیانی اگر در همان کسوت تدریس فعالیت کند بهتر است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.