• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » دستور ویژه وزیر کشور: آسفالت محور «گشور» شهرستان دلفان
  کد خبر : 1928294

  دستور ویژه وزیر کشور: آسفالت محور «گشور» شهرستان دلفان

  وزیر کشور پس از ورود به شهرستان دلفان برای آسفالت محور «گشور» واقع در این شهرستان دستور ویژه داد. عبدالرضا رحمانی فضلی صبح پنجشنبه پس از ورود به شهرستان دلفان از روستای قلا محمد واقع در محور «گشور» این شهرستان ضمن بازدید و گفتگو با اهالی این روستا گفت: با توجه به دستور فرادستی رهبر…

  وزیر کشور پس از ورود به شهرستان دلفان برای آسفالت محور «گشور» واقع در این شهرستان دستور ویژه داد.
  ۵۲
  عبدالرضا رحمانی فضلی صبح پنجشنبه پس از ورود به شهرستان دلفان از روستای قلا محمد واقع در محور «گشور» این شهرستان ضمن بازدید و گفتگو با اهالی این روستا گفت: با توجه به دستور فرادستی رهبر معظم انقلاب و توجهات ویژه ای که در برنامه ششم توسعه به نقش روستا به عنوان کانون تولید و ارزش آفرینی شده است و همچنین با توجه به دستور تثبیت جمعیت روستائیان و مهاجرت معکوس به روستا، توجه ویژه ای به مسائل و مشکلات فرا روی روستائئیان وجود دارد.

  رحمانی فضلی وزیر کشور در خصوص آسفالت جاده گشور که یکی از مهمترین خواسته های اهالی روستای قلا محمد شهرستان دلفان بود گفت:با توجه به اهمیت موضوع روستا ها در بحث اقتصاد مقاومتی، آسفالت این جاده جزو دستورات ویژه است.

  وی در خصوص مشکل نبود جاده دسترسی مناسب، تحصیل دانش آموزان در کانکس و نبود خانه بهداشت در روستای قلا محمد شهرستان دلفان که از سوی اهالی آن روستا با وزیر کشور در میان گذاشته شد بر لزوم توجه جدی به روستاها به ویژه روستاهای هدف گردشگری تاکید کرد.

  گفتنی است روستای قلا محمد که از روستاهای هدف گردشگری شهرستان دلفان بوده دارای ۱۵ خانوار است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.