• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه , مطالب برگزیده سایت » سامانه ملی ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده رونمایی شد
  کد خبر : 1928175

  با حضور معاون وزیر علوم؛

  سامانه ملی ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده رونمایی شد

  مراسم رونمایی از سامانه ملی ثبت پایان نامه، رساله، و پیشنهاده با حضور دکتر صدیقی، معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحیقات و فناوری در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران برگزار شد. دکتر مجتبی صدیقی، معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در مراسم رونمایی از نسخه دوم سامانه…

  مراسم رونمایی از سامانه ملی ثبت پایان نامه، رساله، و پیشنهاده با حضور دکتر صدیقی، معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحیقات و فناوری در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران برگزار شد.

  ۴۰

  دکتر مجتبی صدیقی، معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در مراسم رونمایی از نسخه دوم سامانه ملی ثبت پایان‌نامه، رساله، و پیشنهاده در ایرانداک گفت: باید بتوانیم با استفاده از سامانه ملی ثبت پایان‌نامه و رساله و با ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه، به رشد کشور کمک کنیم.

  رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران از نهال به درخت تنومندی تبدیل شده است، افزود: هدف اصلی پژوهشگاه صیانت از آموزش عالی و پشتیبانی از توسعه علمی کشور است و با استفاده از ابزارهای جدید می توان ادعا کرد که کار علمی با اصالت در ایران مستقر خواهد شد و دیگر شاهد تخلف و تقلب در آموزش عالی و روند تولید علم نخواهیم بود.

  دکتر صدیقی همچنین افزود: پژوهشگاه ها باید بیشتر از قبل معرفی شود؛ تا مسئولان، دانشجویان، فرهیختگان و عوام مردم با قابلیت ها و پتانسیل پژوهشگاه آشنا شوند.

  رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تاکید کرد: مجلس باید تصویب لایحه مالکیت معنوی را در اولویت قرار دهد تا ابزار قانونی برای برخورد با تخلفات و صیانت از مالکیت معنوی امور جامعه علمی کشور وجود داشته باشد.

  به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی کشور، از طریق این سامانه، پس از دفاع پایان‌نامه/ رساله (پارسا)خود، اطلاعات را به همراه فایل‌های تمام متن آن در سامانه ثبت نموده و کدرهگیری دریافت می‌نمایند. در ادامه، کد رهگیری ثبت شده پس از تایید دانشگاه به پایگاه اطلاعات علمی کشور به نشانی ganj.irandoc.ac.ir اضافه خواهد شد.

  در نسخه دوم این سامانه، پس از ثبت پایان نامه/ رساله (پارسا) توسط دانشجو، فایل تمام متن ارسالی، توسط کارشناسان ایرانداک بررسی و در صورت کامل بودن فایل ارسالی، دانشگاه می‌تواند اطلاعات تکمیل شده را تایید و دانشجو را فارغ‌التحصیل نماید.

  دانشجویان تحصیلات تکمیلی کشور پس از تصویب پیشنهاده (پروپوزال) در دانشگاه محل تحصیل خود، اطلاعات خواسته شده در این سامانه را تکمیل و سپس کدرهگیری دریافت می‌نمایند.

  منبع : ایسنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.