• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت , رژم لاغری و چاقی » با این روش‌های کالری بیشتری بسوزانید
  کد خبر : 1928141

  تحقیقات جدید نشان داد

  با این روش‌های کالری بیشتری بسوزانید

  برای سوزاندن کالری بیشتر، بدن نیاز به رژیمی دارد که تمام ویتامین‌ها و پروتئین‌‍‌های مورد نیاز تأمین شود و در اثر فعالیت‌های ورزشی کالری بیشتری سوزانده شود. اگر تمام فعالیت‌های روزانه شما روی نظم و انضباط انجام شود و در کنار آن رژیم غذایی درستی را انتخاب کنید، کالری‌های اضافه بدن که شامل چربی‌ها می‌شود،…

  برای سوزاندن کالری بیشتر، بدن نیاز به رژیمی دارد که تمام ویتامین‌ها و پروتئین‌‍‌های مورد نیاز تأمین شود و در اثر فعالیت‌های ورزشی کالری بیشتری سوزانده شود.

  ۲۶
  اگر تمام فعالیت‌های روزانه شما روی نظم و انضباط انجام شود و در کنار آن رژیم غذایی درستی را انتخاب کنید، کالری‌های اضافه بدن که شامل چربی‌ها می‌شود، از بین می‌رود و سلامتی شما در دوران مختلف زندگی تضمین می‌شود.

  برای سوزاندن کالری بیشتر، بدن نیاز به رژیمی دارد که تمام ویتامین‌ها و پروتئین‌‍‌های مورد نیاز تأمین شود و در اثر فعالیت‌های ورزشی کالری بیشتری سوزانده شود.

  روش‌های زیر برای سوزاندن کالری بیشتر توصیه می‌شود:

  ۱. توسعه یک الگوی منظم برای خواب و استراحت

  تعداد کمی از مردم قادرند از یک الگوی منظم برای خوابیدن در شب و بیدار شدن در صبح پیروی کنند. شما برای اینکه روزی ۵ هزار کالری بسوزانید به ۸ ساعت خواب نیاز دارید که هر شب سر یک ساعت بخوابید و صبح‌ها سر یک ساعت بیدار شوید.

  ۲. اندازه گیری کالری غذاهای مختلف

  باید بدانید که هر مقدار غذایی که می‌خورید چه مقدار کالری دارد تا بتوانید به نسبت آن فعالیت کنید و تحرک داشته باشید.

  ۳. صبحانه سرشار از پروتئین

  پروتئین مانع گرسنگی شما می‌شود و چربی سالم در بدن شما ایجاد می‌کند.

  ۴. راه رفتن روی تردمیل

  تحقیقات نشان داده، هر یک ساعت راه رفتن روی تردمیل باعث سوزاندن ۱۰۰۰ کالری می‌شود. به جای تماشای تلویزیون و خوردن تنقلات از تردمیل به عنوان یک وسیله مؤثر استفاده کنید.

  ۵. شنا در آب ولرم

  شنا در آب ولرم یا گرم به شما کمک می‌کند در هر ساعت ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کالری بسوزانید. اگر آب سرد را برای شنا انتخاب کنید، تاثیر آن تقریبا به صفر می‌رسد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.