• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » قانون کار بیشتر به نفع تامین اجتماعی وضع می‌شود
  کد خبر : 1928096

  قانون کار بیشتر به نفع تامین اجتماعی وضع می‌شود

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون کار بیشتر به نفع تامین اجتماعی است، گفت: در این قانون کارگر و کارفرما نادیده گرفته شدند. حسن لطفی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون کار بیشتر به نفع تامین اجتماعی وضع شده است، اظهار داشت: متاسفانه در این قانون نقص…

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون کار بیشتر به نفع تامین اجتماعی است، گفت: در این قانون کارگر و کارفرما نادیده گرفته شدند.
  ۱۳

  حسن لطفی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون کار بیشتر به نفع تامین اجتماعی وضع شده است، اظهار داشت: متاسفانه در این قانون نقص های زیادی وجود دارد که باید هر چه سریعتر بازنگری شود.

  وی تصریح کرد: لایحه ای که دولت قبل در رابطه با قانون کار تنظیم و به مجلس شورای اسلامی ارائه کرد، نقص های زیادی داشت که یکی از این نقص ها نادیده گرفته شدن حقوق کارگر و کارفرما است.

  لطفی ادامه داد: در حال حاضر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دولت، به نواقص موجود در این قانون اذعان دارند و خواستار اصلاح آن هستند.

  عضو کمیسیون اجتماعی گفت: در واقع با تغییر دولت ها، برخی قوانین نیازمند به بازنگری هستند که در بسیاری از مواقع این موضوع نادیده گرفته می شود اما امیدواریم در بررسی لایحه قانون کار، به نتایج مثبتی دست پیدا کنیم.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.