• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » ترکیه عامل اصلی کاهش صادرات تخم مرغ
  کد خبر : 1928055

  ترکیه عامل اصلی کاهش صادرات تخم مرغ

  دبیر کل پرورش دهندگان مرغ تخم گذار گفت: با توجه به آنکه ترکیه رقیب سرسخت صادرکنندگان ایرانی در بازار عراق محسوب می شود. فرزاد طلاکش دبیر کل پرورش دهندگان مرغ تخم گذار از کاهش ۶۵ درصدی صادراتتخم مرغ درشش ماهه نخست سال جاری نسبت سال گذشته خبر داد و گفت: در شش ماه گذشته ۸۰…

  دبیر کل پرورش دهندگان مرغ تخم گذار گفت: با توجه به آنکه ترکیه رقیب سرسخت صادرکنندگان ایرانی در بازار عراق محسوب می شود.
  ۹۶
  فرزاد طلاکش دبیر کل پرورش دهندگان مرغ تخم گذار از کاهش ۶۵ درصدی صادراتتخم مرغ درشش ماهه نخست سال جاری نسبت سال گذشته خبر داد و گفت: در شش ماه گذشته ۸۰ درصد سهم صادرات تخم مرغ به عراق اختصاص داشته که در سالجاری به دلیل محدودیت های بازار این کشور میزان صادرات به طور چشمگیری کاهش یافته است.

  وی افزود: در دو سال اخیر کارگروه وزارت جهاد و اتحادیه میهن برنامه‌ریزی مناسبی برای افزایش صادرات به کار گرفته‌اند و انتظار می رود افزایش صادرات به کشور افغانستان جدی گرفته شود ، درغیر اینصورت ضربه مهلکی به صادرات این صنعت وارد خواهد شد.

  طلاکش ادامه داد: در حال حاضر متوسط قیمت تمام شده هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری ۳ هزار و ۴۰۰ تومان است که با توجه به قیمت تمام شده مرغداران بابت هر کیلو ۷۰۰ تومان زیان می دهند.

  دبیر کل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم‌گذار در خصوص پیش بینی وضعیت قیمت در روزهای آتی بیان کرد: با توجه به افزایش مصرف تخم مرغ در فصل سرما پیش بینی می شود که قیمت هر کیلو تخم مرغ در بازار داخل به بیش از ۴ هزار تومان برسد.

  kfu : fha’hi ofvk’hvhk

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.