• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » اعلام جزئیات کمک‌ هزینه‌ درمان بازنشستگان
  کد خبر : 1927800

  مدیرکل اجتماعی و فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری :

  اعلام جزئیات کمک‌ هزینه‌ درمان بازنشستگان

  مدیرکل اجتماعی و فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در حوزه درمان، کمک‌هزینه‌های زیادی در حمایت از بازنشستگان انجام می‌شود که برخی از آنها امسال بیشتر شده است. عباس رشیدی گفت: کمک هزینه خرید عینک ویژه بازنشستگان کشوری از ۵۰۰ هزار ریال به ۸۰۰ هزار ریال، سمعک از یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به ۲…

  مدیرکل اجتماعی و فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در حوزه درمان، کمک‌هزینه‌های زیادی در حمایت از بازنشستگان انجام می‌شود که برخی از آنها امسال بیشتر شده است.

  ۵۹
  عباس رشیدی گفت: کمک هزینه خرید عینک ویژه بازنشستگان کشوری از ۵۰۰ هزار ریال به ۸۰۰ هزار ریال، سمعک از یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به ۲ میلیون ریال و عصا از ۱۰۰ هزار ریال به ۲۰۰ هزار ریال برای بازنشستگان کشوری افزایش یافت.

  وی افزود: بازنشستگان کشوری می‌توانند با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس cspf.ir در بخش خدمات ویژه، منوی هزینه‌های بیمه تکمیلی عصا، عینک و سمعک، از جزئیات بیشتر و نحوه ارائه این خدمات اطلاع یابند.

  مدیرکل اجتماعی و فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: تعهد بیمه عمر و بیمه حادثه بازنشستگان نیز در سال جاری از ۳۰ میلیون ریال به ۵۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

  وی گفت: از جمله خدماتی که صندوق به بازنشستگان ارائه می‌دهد در حوزه جراحی، اعمال جراحی مهم و فوق‌تخصصی که سقف ۱۵ میلیون تومان دارد و بستری عمومی، ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

  رشیدی ادامه داد: هزینه‌های خدمات تخصصی و سرپایی مانند ماموگرافی و سونوگرافی سقف ۵۵۰ هزار تومان و هزینه آزمایشگاه ۲۸۰ هزار تومان است.

  وی گفت: اعمال مجاز سرپایی مانند شکستگی‌ها ۳۰۰ هزار تومان است و برخی خدمات درمانی که هزینه‌هایشان بیشتر شده مانند آنژیوگرافی‌های عروق قلب و جراحی‌های لگن و مفصل سقف ۵۰۰ هزار تومان بود که اکنون به ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.