• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » چین و کشورهای اروپایی بیشترین متقاضیان نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته بندی
  کد خبر : 1927663

  چین و کشورهای اروپایی بیشترین متقاضیان نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته بندی

    جلیل غفاری، رئیس اتحادیه صحافان و لیتوگرافان در خصوص نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته بندی گفت: بیشترین متقاضیان حضور در نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته بندی در بخش خارجی این نمایشگاه از کشورهای چین و اروپا هستند. اکثر کشورها برای حضور در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته‌بندی پیش ثبت نام کردند. از جمله…

  چین و کشورهای اروپایی

   

  جلیل غفاری، رئیس اتحادیه صحافان و لیتوگرافان در خصوص نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته بندی گفت: بیشترین متقاضیان حضور در نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته بندی در بخش خارجی این نمایشگاه از کشورهای چین و اروپا هستند. اکثر کشورها برای حضور در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته‌بندی پیش ثبت نام کردند. از جمله این کشورها کره، هند امارات متحده عربی، آلمان و ایتالیا هستند. هر ساله نمایندگان صنعت چاپ و بسته بندی کشور ترکیه در نمایشگاه این صنعت حضور داشتند. فکر می کنم امسال به دلیل مشکلاتی که در کشورشان وجود دارد، در نمایشگاه امسال نسبت به سال های قبل ضعیف تر شرکت کنند.

  وی افزود: هم اکنون مراحل پیش ثبت نام نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته‌بندی انجام می‌شود. جانمایی غرفه های این نمایشگاه را نیز آغاز کرده‌ایم و کارهای اولیه آن در حال انجام است. امسال خوشبختانه شاهد افزایش ۲۰ درصدی پیش ثبت نام برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته بندی هستیم. فکر می‌کنم با توجه به زمان باقیمانده تا برگزاری نمایشگاه تعداد ثبت نامی‌ها افزایش پیدا کند.

  رئیس اتحادیه صحافان و لیتوگرافان با اشاره به مکان نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی اظهار داشت: سالن‌هایی که در اختیار نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته بندی قرار دارد؛ به اندازه کافی نیست. متاسفانه سالن های باقیمانده نیز از نظر کیفیت چندان بالا نیستند تا از آنها استفاده کنیم. در نمایشگاه بین المللی تهران هم اکنون سالن‌هایی ساخته می شود. در صورتی که این سالن ها تکمیل شود برای رفع کمبود سالن متقاضی استفاده از آن ها خواهیم بود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.