• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  کد خبر : 1927638

  یادداشت وزیر بهداشت؛

  سلامت الکترونیکی می‌شود

  وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود، موضوع «سلامت الکترونیک» را مورد اشاره قرار داد و گفت: اگر همین یک گام برداشته شود، دولت نمره قبولی خواهد گرفت. دکتر سید حسن هاشمی نوشت: قریب به ۱۰ سال است که سناریوی «سلامت الکترونیک» در کشور ما کلید خورده؛ سناریویی که می‌گوید برای سامان واقعی و بی‌دغدغه‌ی حوزه‌ی…

  وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود، موضوع «سلامت الکترونیک» را مورد اشاره قرار داد و گفت: اگر همین یک گام برداشته شود، دولت نمره قبولی خواهد گرفت.

  ۴۴
  دکتر سید حسن هاشمی نوشت: قریب به ۱۰ سال است که سناریوی «سلامت الکترونیک» در کشور ما کلید خورده؛ سناریویی که می‌گوید برای سامان واقعی و بی‌دغدغه‌ی حوزه‌ی سلامت، به یک زیرساخت الکترونیک هوشمند و قوی نیازمندیم؛ زیرساختی که تا پا نگیرد، اقدامات گوناگون این حوزه، چون دانه‌های تسبیح بدون نخی، رها هستند؛ دانه‌هایی که گاه گُم نیز می‌شوند.

  پس از آغاز بکار دولت یازدهم، این موضوع را با جدّیت پیگیری کردیم و خبر خوش آن که امروز در جلسه با وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، ایشان اعلام کردند ۹۰ درصد کار سامانه‌ سلامت الکترونیک کشور انجام شده و مابقی نیز طی یک ماه آینده نهایی خواهد شد.

  اگر همین یک گام (که البته کاری بسیار عظیم، فنّی و دقیق است)، حاصل تلاش دولتی در حوزه‌ سلامت باشد، آن دولت نمره‌ قبولی در این عرصه را گرفته و من ضمن سپاسگزاری از همراهی، همفکری و همدلی مثال زدنی جناب دکتر واعظی، به داشتن همکارانی چنین پرتلاش افتخار می‌کنم که ضمن پیش بردن امور جاری و طرح تحول نظام سلامت، موضوع پرونده‌های الکترونیک را پس از سال‌ها رکود، به سرانجامی نیک رساندند.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.