• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » تأمین کسری اعتبار سازمان هواپیمایی کشوری از محل بودجه سنواتی حذف شد
  کد خبر : 1927539

  با موافقت نمایندگان؛

  تأمین کسری اعتبار سازمان هواپیمایی کشوری از محل بودجه سنواتی حذف شد

  به منظور تأمین نظر شورای نگهبان، تأمین کسری اعتبار سازمان هواپیمایی کشوری از محل قانون بودجه سنواتی حذف شد. نمایندگان در صن علنی امروز (چهارشنبه ۵ آبان ماه) در جریان بررسی تعدادی از مواد اعاده شده لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور از سوی شورای نگهبان ماده الحاقی ۳۶ را اصلاح و تصویب کردند. بر…

  به منظور تأمین نظر شورای نگهبان، تأمین کسری اعتبار سازمان هواپیمایی کشوری از محل قانون بودجه سنواتی حذف شد.

  ۲۳
  نمایندگان در صن علنی امروز (چهارشنبه ۵ آبان ماه) در جریان بررسی تعدادی از مواد اعاده شده لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور از سوی شورای نگهبان ماده الحاقی ۳۶ را اصلاح و تصویب کردند.

  بر این اساس به منظور ارتقای ایمنی و کیفیت خدمات حمل و نقل هوایی، ناوبری هوایی و فرودگاهی اعتبارات سازمان هواپیمایی کشوری (هزینه‌ای و سرمایه‌ای) از محل درآمدهای اختصاصی، کمک‌ها و سایر درآمدهایی که براساس تعرفه مصوب شورای عالی هواپیمایی با رعایت مواد ۳۸ و ۳۹ قانون محاسبات عمومی کشور وصول شود، تأمین می‌گردد.

  پیش از این در این ماده الحاقی آمده بود کسری اعتبار پس از تأیید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و با مبادله موافقتنامه کمک زیان در قانون بودجه سنواتی پیش‌بینی می‌شود که این عبارت به دلیل ایراد شورای نگهبان با موافقت نمایندگان حذف شد.

  همچنین نمایندگان بند ۵ ماده الحاقی ۳۶ را نیز اصلاح و تصویب کردند: براین اساس مطالبات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران موضوع تبصره ۲ ماده ۸۷ قانون اصلاح ماده ۸۷ قانون وصول برخی از درآمدهای دولت مصوب ۱۸ بهمن ماه سال ۱۳۹۰ و ماده ۵۵ قانون تنظیم برخی از مقررات مالی دولت در حکم مطالبات مستند به اسناد لازم‌الاجرا می‌باشد و براساس آیین نامه اجرایی که حداکثر ظرف مدت شش ماه از تاریخ ابلاغ این قانون به پیشنهاد شرکت مذکور و تصویب وزرای راه وشهرسازی و دادگستری می‌رسد قابل وصول می‌باشد. تا تصویب آیین نامه مزبور احکام این ماده توسط مأموران اجرای احکام دادگستری اجرا می‌شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.