• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » قمیت ویزای گروهی و انفرادی اربعین «یکسان» است
  کد خبر : 1927519

  دبیر ستاد مرکزی اربعین:

  قمیت ویزای گروهی و انفرادی اربعین «یکسان» است

  دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه قیمت روادید گروهی و انفرادی هیچ تفاوتی با هم ندارد، گفت: قیمت تعیین‌شده برای روادید زائران اربعین ۴۰ دلار است. مجید آقابابایی درباره آخرین برنامه‌های انجام شده برای زائران اربعین حسینی(ع) اظهار کرد: تمامی دفاتر صدور روادید در کشور فعال شده‌اند و مردم می‌توانند با نام‌نویسی در…

  دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه قیمت روادید گروهی و انفرادی هیچ تفاوتی با هم ندارد، گفت: قیمت تعیین‌شده برای روادید زائران اربعین ۴۰ دلار است.

  ۲۱

  مجید آقابابایی درباره آخرین برنامه‌های انجام شده برای زائران اربعین حسینی(ع) اظهار کرد: تمامی دفاتر صدور روادید در کشور فعال شده‌اند و مردم می‌توانند با نام‌نویسی در سماح و ارائه مدارک، روادید خود را دریافت کنند.

  وی ادامه داد: تا‌کنون بیش از ۳۰۰ هزار روادید زائران اربعین حسینی توسط ۱۶ مرکز فعال صادر شده و روند صدور ویزا به‌طور طبیعی و منظم ادامه دارد.

  دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه قیمت روادید گروهی و انفرادی برای زائران اربعین حسینی هیچ تفاوتی ندارد، عنوان کرد: بنابر قیمت تعیین شده تمامی متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی باید بابت روادید مبلغ ۴۰ دلار پرداخت کنند.

  آقابابایی به موضوع بیمه زائران اربعین حسینی اشاره و تصریح کرد: ستاد مرکزی اربعین برای بیمه زائران قراردادی را منعقد کرده که در این رابطه خدمات مناسبی نیز ارائه خواهد شد.

  وی درباره تعداد شرکتها و دفاتر تعیین شده برای دریافت مدارک زائران اربعین حسینی گفت: بیش از ۲ هزار دفتر کارگزاری سازمان حج و زیارت و سه شرکت دارای مجوز قانونی، مدارک متقاضیان را دریافت می‌کنند و به دریافت روادید مبادرت می‌ورزند.

  دبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه نام‌نویسی در سامانه سماح باید انجام بگیرد، اظهار کرد: تمامی دفاتر کارگزاری و شرکتهای مدنظر بعد از ثبت شدن اطلاعات زائر در سامانه سماح، اقدام به دریافت روادید از مراکز موردنظر می‌کنند.

  آقابابایی تصریح کرد: ورود اطلاعات در سامانه سماح موجب ساماندهی بهتر زائران اربعین حسینی خواهد شد و مرزهای مورد نظر هر استان نیز تعیین شده که امیدواریم زائران اربعین حسینی به تمهیدات و برنامه‌ریزیهای در نظر گرفته شده توجه کنند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.