• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » افزایش ۱۱.۴ درصدی شاخص قیمت تولیدکننده بخش‌ خدمات در سال ۹۴
  کد خبر : 1927420

  افزایش ۱۱.۴ درصدی شاخص قیمت تولیدکننده بخش‌ خدمات در سال ۹۴

    به گزارش ایران ویج به نقل از مرکز آمار ایران، شاخص قیمت تولیدکننده بخش‌های خدمات مشتمل بر هشت بخش است که عبارتند از «تعمیر وسایل تقلیه موتوری، موتور سیکلت و کالاهای شخصی و خانگی»، «هتل و رستوران»، «حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات»، «واسطه گریهای مالی (بیمه)»، «مستغلات، اجاره و فعالیت‌های کسب و کار»،…

  قیمت تولیدکننده بخش‌ خدمات

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از مرکز آمار ایران، شاخص قیمت تولیدکننده بخش‌های خدمات مشتمل بر هشت بخش است که عبارتند از «تعمیر وسایل تقلیه موتوری، موتور سیکلت و کالاهای شخصی و خانگی»، «هتل و رستوران»، «حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات»، «واسطه گریهای مالی (بیمه)»، «مستغلات، اجاره و فعالیت‌های کسب و کار»، «آموزش»، «بهداشت و مددکاری اجتماعی» و «سایر فعالیتهای خدمات عمومی، اجتماعی و شخصی».

  گزارش شاخص قیمت تولید کننده بخش‌های خدمات بصورت فصلی و سالانه منتشر می‌شود. شاخص قیمت تولید کننده بخش‌های خدمات در سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴ برای اولین بار در زمستان سال ۱۳۹۴ تهیه و منتشر شد.

  این اطلاعات در سال ۱۳۹۵ بازنگری شده و گزارش اصلاحی شاخص قیمت تولید کننده بخش‌های خدمات در سال‌های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴ به شرح پیوست می‌باشد.

  ۱- شاخص کل قیمت تولید کننده بخش‌های خدمات (بر مبنای سال پایه، ۱۰۰=۱۳۹۰) در سال ۱۳۹۴ برابر است با ۱۸۳.۵ که نسبت به سال قبل ۱۱.۴ درصد افزایش یافته است.

  ۲- تغییرات شاخص بخش‌های خدمات نیز به شرح ذیل است:

  – شاخص گروه «خدمات تعمیر وسایل نقلی موتوری، موتور سیکلت و کالاهای شخصی و خانگی» در سال ۱۳۹۴ برابر است با ۱۹۳.۲ که نسبت به سال قبل ۱۱.۸ درصد افزایش یافته است.

  – شاخص گروه «خدمات هتل و رستوران» در سال ۱۳۹۴ برابر است با ۲۱۹.۹ که نسبت به سال قبل ۱۰.۷ درصد افزایش یافته است.

  – شاخص گروه «خدمات حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات» در سل ۱۳۹۴ برابر است با ۱۹۴.۲ که نسبت به سال قبل ۸.۸ درصد افزایش یافته است.

  – شاخص گروه «خدمات واسطه‌گریهای مالی (بیمه)» در سال ۱۳۹۴ برابر است با ۲۰۱.۹ که که نسبت به سال قبل ۲.۸ درصد افزایش یافته است.

  – شاخص گروه «خدمات مستغلات، اجاره و فعالیت‌های کسب و کار» در سال ۱۳۹۴ برابر است با ۱۵۶.۰ که نسبت به سال قبل ۹.۱ درصد افزایش یافته است.

  – شاخص گروه «خدمات آموزش» در سال ۱۳۹۴ برابر است با ۱۸۳.۵ که نسبت به سال قبل ۱۸.۶ درصد افزایش یافته است.

  – شاخص گروه «خدمات بهداشت و مددکاری اجتماعی» در سال ۱۳۹۴ برابر است با ۲۲۱.۱ که نسبت به فصل قبل ۱۹.۷ درصد افزایش یافته است.

  – شاخص گروه «خدمات سایر فعالیت‌های خدمات عمومی، اجتماعی و شخصی» در سال ۱۳۹۴ برابر است با ۱۸۷.۶ که نسبت به سال قبل ۱۱.۹ درصد افزایش یافته است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.