• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » جریمه تراکتورسازی به دلیل فحاشی تماشاگران
  کد خبر : 1927405

  جریمه تراکتورسازی به دلیل فحاشی تماشاگران

    به گزارش ایران ویج؛ دیدار تیم های سایپا و تراکتورسازی تبریز از سری مسابقات هفته هشتم لیگ برتر در تاریخ ۲۴ مهر ۹۵ در ورزشگاه دستگردی برگزار شد که تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل فحاشی تماشاگران در طول مسابقه به داور این دیدار به پرداخت جریمه نقدی یکصد میلیون ریال با توجه به سوابق…

  جریمه تراکتورسازی

   

  به گزارش ایران ویج؛ دیدار تیم های سایپا و تراکتورسازی تبریز از سری مسابقات هفته هشتم لیگ برتر در تاریخ ۲۴ مهر ۹۵ در ورزشگاه دستگردی برگزار شد که تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل فحاشی تماشاگران در طول مسابقه به داور این دیدار به پرداخت جریمه نقدی یکصد میلیون ریال با توجه به سوابق هفته های ۳ و ۵ لیگ برتر محکوم شده است.

  دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و اکسین البرز از سری مسابقات لیگ دسته اول در تاریخ ۲۵ مهر ۹۵ برگزار شد و سعید رمضانی به عنوان پزشکیار تیم اکسین البرز به دلیل اعتراض مکرر به داوری که منجر به اخراج وی شده بود به پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد. لازم به توضیح است، وی باید در مسابقات بعدی به انجام امور محوله پرداخته و مرتکب تخلف نشود، در غیر اینصورت تنبیهات شدیدتری از سوی کمیته انضباطی برای ایشان در نظر گرفته خواهد شد.

  از سویی دیگر در تاریخ ۲۵ مهر ۹۵ طی دیدار خونه به خونه و نفت مسجد سلیمان از سری مسابقات لیگ دسته اول، تیم خونه به خونه با وجود تذکر قبلی که به خاطر فحاشی تماشاگران این تیم نسبت به بازیکنان و سرمربی تیم مقابل برای چندمین بار در فصل جاری داشته است، به یک جلسه محرومیت تعلیقی تا آخر فصل جاری از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی و همچنین پرداخت یکصد و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است. لازم به توضیح است، چنانچه در مسابقه بعدی تخلفات تماشاگران گزارش شود، محرومیت معلق بلااثر و تنبیه تخلف آخر به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

  دیدار دو تیم داماش گیلان و شهرداری ارومیه از سری مسابقات لیگ دسته دوم در تاریخ ۲۴ مهر ۹۵ برگزار شد و حبیب هوشیار – مترجم تیم داماش گیلان به دلیل رفتار زننده نسبت به کادر داوری به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمناً وی باید در مسابقات بعدی به انجام امور محوله پرداخته و مرتکب تخلف نشود، در غیر اینصورت تنبیهات شدیدتری از سوی کمیته انضباطی برای ایشان در نظر گرفته خواهد شد. در این دیدار تیم داماش گیلان نیز به دلیل اعتراض جمعی بازیکنان و کادر فنی به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و حسین حاجی پور – مدیرتیم داماش و سرپرست تیم به دلیل اعتراض به داوران مورد تذکر کمیته انضباطی قرار گرفته است.

  در تاریخ ۲۴ مهر ۹۵، تیم های شهرداری همدان و سردار بوکان نیز طی رقابتهای لیگ دسته دوم به مصاف یکدیگر رفته بودند که تیم سردار بوکان به دلیل تخلفات دو نفر از تماشاگران منتسب به این تیم و اهانت و فحاشی به داور به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

  آرای صادره قطعی است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.