• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  کد خبر : 1927371

  معاون گردشگری کشور خبر داد

  خبر خوش هتلی

  معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ضمن ارائه خبر خوش به اعضای جامعه هتلداران کشور از کاهش تعرفه استانداردسازی به منظور ترغیب بهره برداران این تاسیسات خبر داد. مرتضی رحمانی موحد در نشست صمیمانه با جمشید حمزه زاده – رئیس جامعه هتلداران ایران و اعضای هیات رییسه جامعه هتلداران کشور که با هدف تصمیم‌گیری مشترک درباره…

  معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ضمن ارائه خبر خوش به اعضای جامعه هتلداران کشور از کاهش تعرفه استانداردسازی به منظور ترغیب بهره برداران این تاسیسات خبر داد.

  ۱۰۱

  مرتضی رحمانی موحد در نشست صمیمانه با جمشید حمزه زاده – رئیس جامعه هتلداران ایران و اعضای هیات رییسه جامعه هتلداران کشور که با هدف تصمیم‌گیری مشترک درباره امور جاری این بخش تشکیل شده بود، اظهار داشت: افزایش آمار گردشگران خارجی به عنوان دستاورد دولت تدبیر و امید حاصل حفظ شاخص رقابت پذیری در بازار صنعت گردشگری کشورمان است که به هیچ عنوان نباید آن را از دست بدهیم.

  وی با بیان اینکه برای حفظ این شاخصه باید همه اجزای بخش خصوصی در کنار یکدیگر قرار بگیرند، افزود: ارتباط مستمر اجزای چرخه صنعت گردشگری باید به صورت بلند مدت حفظ شود و چنانچه با نگاه کوتاه مدت بدان نگریسته شود؛ آسیب خواهد دید.

  رحمانی موحد همچنین از هتلداری به عنوان صنعتی سنگین یاد کرد و اظهار داشت: صبوری، انعطاف پذیری، دانش و بهره مندی از فنون مدیریت لازمه پیشبرد این بخش است تا بتواند نقش مهم و شایسته خود را در صنعت گردشگری کشور اعمال کند.

  معاون گردشگری با اشاره به اینکه امروزه ارائه خدمات ترکیبی در هتل‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ افزود: در اختیار قرار دادن خدمات ترکیبی شامل اقامت، بازدید از مراکز تفریحی و نیز تورهای گردشگری می‌تواند جذابیت هر چه بیشتر هتل‌ها را برای گردشگران در پی داشته باشد.

  وی تصریح کرد: همچنین چنانچه با خلاقیت و ابتکارات مدیریتی رویدادهای مناسبتی و جذاب به امور جاری هتل‌ها افزوده شود؛ می‌توان در راستای حفظ و تقویت شاخصه رقابت پذیری تلاش کرد.

  رحمانی موحد در ادامه با اشاره به سیاست سازمان در کاهش تصدی گری، این موضوع را یکی از برنامه‌های اجرایی مهم در دست انجام بیان کرد و گفت: ورود امور تصمیم گیری به بخش خصوصی در قالب بخش فعال و یا تشکل حرفه ای یکی از مهم ترین تصمیم‌های جاری است که می‌تواند در آینده موضوعاتی از جمله نرخ سالیانه هتل‌ها جزوی از آن به شمار می‌آید.

  این مقام مسئول با بیان اینکه در پی اقدام کاهش تصدی گری و تقویت امور حاکمیتی سازمان تاکنون فضای مطلوبی برای فعالیت بخش خصوصی ایجاد شده است، افزود: نیاز است چالش‌های پیش رو با استقامت و پالایش از میان برداشته شود تا خروجی مطلوب قابل انتظار رویت شود.

  همچنین این مقام مسئول در پایان ضمن ارائه خبر خوش به اعضای جامعه هتلداران کشور از کاهش تعرفه استانداردسازی به‌منظور ترغیب بهره برداران این تاسیسات خبر داد که به زودی بخشنامه آن ابلاغ خواهد شد.

  همچنین در این جلسه جمشید حمزه زاده – رئیس جامعه هتلداران ایران به همراه اعضای هیات رئیسه جامعه هتلداران کشور هر یک با مطرح کردن مسائل جاری این حوزه همانند نحوه تصویب قوانین و امور اجرایی از طریق جامعه و انتقال آن به استان‌ها، بررسی درخواست بخش خصوصی به منظور مشارکت، تاثیر خانه مسافرها در جذب گردشگران، نحوه اخذ مالیات و نیز میزان افزایش نرخ سالیانه هتل‌ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.