• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » ترکیب سهامدار طلایی اپراتور فیبرنوری ایران تغییر کرد
  کد خبر : 1927336

  ترکیب سهامدار طلایی اپراتور فیبرنوری ایران تغییر کرد

  سهامدار طلایی شرکت ایرانیان‌نت به عنوان اپراتور چهارم فیبرنوری، ترکیب نمایندگانش در هیات مدیره این شرکت را تغییر داد. به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری ایران ویج، نمایندگان قبلی شرکت ارتباطات زیرساخت در هیات مدیره اپراتور چهارم مهر ماه سال ۱۳۹۳ از سوی محمود خسروی -مدیر عامل پیشین شرکت ارتباطات زیرساخت- برای عضویت…

  ۱۳۹۵۰۴۰۴۱۱۴۵۰۲۶۰۸۷۹۸۸۲۱۴

  سهامدار طلایی شرکت ایرانیان‌نت به عنوان اپراتور چهارم فیبرنوری، ترکیب نمایندگانش در هیات مدیره این شرکت را تغییر داد.

  به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری ایران ویج، نمایندگان قبلی شرکت ارتباطات زیرساخت در هیات مدیره اپراتور چهارم مهر ماه سال ۱۳۹۳ از سوی محمود خسروی -مدیر عامل پیشین شرکت ارتباطات زیرساخت- برای عضویت در هیات مدیره این شرکت معرفی شده بودند که با گذشت سه سال مسئولیت خود را به محمد طاهر شمس و مسعود رضا سلطانی دادند.

  محمد طاهر شمس عضو هیات مدیره زیرساخت بود که به تازگی از خدمات دولتی بازنشست گردیده است.

  همچنین مسعود رضا سلطانی در حال حاضر مدیر کل پشتیبانی فنی و راه‌اندازی معاونت طرح و توسعه و فناوری‌های نوین شرکت ارتباطات زیرساخت است که با حفظ سمت عضویت در هیات مدیره اپراتور فیبرنوری را پذیرفته است.

  وی مدتی نیز سرپرست معاونت توسعه و مهندسی زیرساخت بوده است و محسن باقری چناری -مدیر عامل ایرانیان‌نت- نیز با حفظ سمت در هیات مدیره اپراتور چهارم که نایب رییسی آن را نیز برعهده دارد، ابقا شد.

  اعضای هیات مدیره این شرکت در حال حاضر علی حکیم جوادی، مسعود رضا سلطانی، محمد شهبازی، محسن  باقری  چناری، نوذرابراهیمی لامع، محمد طاهرشمس و محمود  زرگر هستند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.