• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » سردرگمی داوطلبان کارشناسی ارشد ۹۵ از اعلام نتایج
  کد خبر : 1927279

  سردرگمی داوطلبان کارشناسی ارشد ۹۵ از اعلام نتایج

  درحالیکه چندی است از اتمام مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ۹۵ می گذرد اما خبری از اعلام نتایج آن نیست.  بعد از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۹۵ از سوی سازمان سنجش برای اولین بار در اردیبهشت ماه ۹۵ که حاشیه های متفاوتی را به همراه داشت سرانجام نتایج آن در نیمه اول شهریورماه اعلام…

  درحالیکه چندی است از اتمام مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ۹۵ می گذرد اما خبری از اعلام نتایج آن نیست.
  ۵۵

   بعد از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۹۵ از سوی سازمان سنجش برای اولین بار در اردیبهشت ماه ۹۵ که حاشیه های متفاوتی را به همراه داشت سرانجام نتایج آن در نیمه اول شهریورماه اعلام شد.

  اما مطابق معمول هرساله بعد از گذشت حدود یکماه از اطلاعیه های مربوط به ثبت نام تکمیل ظرفیت رونمایی و به تمام داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری (اعم از پذیرفته شده و نشده در دانشگاه دلخواه) مژده شانسی مجدد داده شد به گونه ای که در تاریخ ۱۳ مهرماه ۹۵ علاقمندان برحسب نمره و تراز کسب شده خود می توانستند طبق دفترچه راهنمای اعلامی، نسبت به ثبت ۲۰ کدرشته محل جدید اقدام کنند.

  از آنجا که بازه زمانی ثبت نام انتخاب رشته با ایام سوگواری محرم مقارن شد سازمان سنجش مهلت تعیین شده خود را به یک هفته بیشتر تمدید کرد تا داوطلبی از این فرصت جا نماند و نهایتا در تاریخ ۲۴ مهرماه این فرصت به اتمام رسید.

  حال ۱۰ روز است که از اتمام ثبت نام می گذرد و درحالیکه دانشگاه آزاد نتایج تکمیل ظرفیت خود را راس زمان مشخص اعلام کرد اما خبری از اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش نیست و طبق گفته مسئولانش به زودی زمان دقیق به اطلاع می رسد.

  گفتنی است، نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۴ که در ۱۸ مهر پایان یافته بود، ۲۷ همان ماه اعلام شد.

  اکنون داوطلبان شرکت کننده در این فرصت بین دوراهی دانشجو شدن یا پشت کنکور ماندن سردرگم هستند و نمی دانند که در این روزها باید برای کنکور ۹۶ آماده شوند یا برنامه دانشجوی ارشدی را تجربه کنند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.