• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » قانون به دنبال ناپدری ستایش
  کد خبر : 1927267

  قانون به دنبال ناپدری ستایش

  دادستان عمومی وانقلاب شهرستان رفسنجان گفت:با مجرم پرونده ستایش کودک اذیت شده ی سه ساله رفسنجانی برخورد قاطع قضائی خواهد شد و مجازات حبس در انتظار آن خواهد بود. حسین رئیسی نژاد در تشریح جزئیات پرونده کودک آزاری در این شهرستان گفت: باتوجه به اینکه این پدیده از دیدگاه قانون گذار جرم است دستگاه قضائی…

  دادستان عمومی وانقلاب شهرستان رفسنجان گفت:با مجرم پرونده ستایش کودک اذیت شده ی سه ساله رفسنجانی برخورد قاطع قضائی خواهد شد و مجازات حبس در انتظار آن خواهد بود.

  ۵۲
  حسین رئیسی نژاد در تشریح جزئیات پرونده کودک آزاری در این شهرستان گفت: باتوجه به اینکه این پدیده از دیدگاه قانون گذار جرم است دستگاه قضائی بدون هیچ گونه مماشاتی با متهمان بزه کودک آزاری برخورد قاطع خواهد نمود.
  وی عنوان کرد:طی گزارش اورژانس اجتماعی مبنی بر کودک آزاری در یک خانواده،بلافاصله دستورات قضائی لازم جهت پیگیری موضوع صادر گردید که توسط مامورین انتظامی و اورژانس کودک به بیمارستان علی بن ابیطالب (ع)شهرستان رفسنجان منتقل گردید .
  این مقام قضائی اعلام کرد:در ابتدای این حادثه مادر طفل به عنوان متهم دستگیر گردید اما پس از انجام تحقیقات مشخص شد که کودک آزاری توسط ناپدری طفل که اعتیاد به مواد مخدر داشته صورت گرفته است.
  وی ادامه داد:در حال حاضر مادر طفل نیز خود ۸ماهه باردار می باشد و مورد ضرب وجرح توسط ناپدری طفل قرار گفته است وپس از تکمیل تحقیقات آزاد گردیده است.
  این مقام قضائی بیان کرد:دستورات قضائی لازم جهت دستگیری ناپدری ستایش صادر گردیده است.
  وی گفت:باتوجه به اینکه این پدیده از دیدگاه قانون گذار جرم است دستگاه قضائی بدون هیچ گونه مماشاتی با متهمان بزه کودک آزاری برخورد قاطع خواهد نمود.
  وی گفت:وضعیت عمومی ستایش مطلوب است وپس از سلامتی کامل با دستور مقام قضائی جهت نگهداری به بهزیستی تحویل داده خواهد شد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.