• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » انتقاد عضو شورای شهر از روند کند پروژه مترو فرودگاه امام(ره) و پاسخ چمران
  کد خبر : 1927264

  انتقاد عضو شورای شهر از روند کند پروژه مترو فرودگاه امام(ره) و پاسخ چمران

  عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پروژه متروی امام خمینی(ره) یک پروژه ملی و افتخار کشور است و عدم پیشرفت ساخت آن قابل قبول نیست. اسماعیل دوستی در سیصدمین جلسه علنی شورای شهر تهران در تذکرات پیش از دستور، به پروژه متروی فرودگاه امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: این پروژه به کندی پیش می‌رود….

  عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پروژه متروی امام خمینی(ره) یک پروژه ملی و افتخار کشور است و عدم پیشرفت ساخت آن قابل قبول نیست.

  ۵۱
  اسماعیل دوستی در سیصدمین جلسه علنی شورای شهر تهران در تذکرات پیش از دستور، به پروژه متروی فرودگاه امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: این پروژه به کندی پیش می‌رود.
  وی افزود: عدم پیشرفت متروی امام خمینی(ره) قابل قبول نیست، چرا که این یک پروژه ملی و افتخار کشور است.
  وی افزود: ما می‌توانیم از بانک شهر تسهیلات دریافت کنیم و نسبت به ساخت و نهایی شدن پروژه متروی امام خمینی(ره) اقدام کنیم؛ ۲۵ درصد از پروژه متروی امام خمینی(ره) باقی مانده است.
  دوستی درباره تاکسی‌های فرودگاه مهرآباد نیز اظهار داشت: بی‌نظمی بسیاری در فرودگاه مهرآباد در خصوص سازمان تاکسیرانی وجود دارد و باید نسبت به این موضوع اقدام شود.
  دوستی درباره معاینه فنی خودروها در تهران نیز گفت: معاینه فنی خودروها را در تهران و کشور جدی بگیریم، چرا که در کاهش آلودگی هوا تأثیر خوبی دارد.
  وی گفت: در حال حاضر نظافت شهرها خوب شده است و لایروبی مسیرها و رودخانه‌ها باید با دقت بیشتر انجام شود.
  چمران در پاسخ به تذکر دوستی، اظهار داشت: پروژه متروی فرودگاه امام خمینی(ره) دولتی است و شهرداری مانند یک پیمانکار برای این خط زحمت می‌کشد و امیدواریم که هر چه زودتر این پروژه به اتمام برسد.
  وی گفت: تاکنون ۲۰۰ میلیارد تومان برای متروی فرودگاه هزینه شده است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.