• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » سلطانی فر بدون گرفتن رای اعتماد مجلس به وزارت ورزش رفت
  کد خبر : 1927258

  سلطانی فر بدون گرفتن رای اعتماد مجلس به وزارت ورزش رفت

  مسعود سلطانی وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت ورزش و جوانان قبل از کسب رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی به این وزارتخانه رفت. مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت ورزش و جوانان پیش از رأی کسب اعتماد از مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته به ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان…

  مسعود سلطانی وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت ورزش و جوانان قبل از کسب رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی به این وزارتخانه رفت.

  ۴۹
  مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت ورزش و جوانان پیش از رأی کسب اعتماد از مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته به ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان واقع در خیابان سئول رفت.
  سید مناف هاشمی معاون پشتیبانی و منابع انسانی، حمید گرشاسبی مدیر کل حوزه وزارتی و مازیار ناظمی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی نیز از حضور سلطانی فر در وزارتخانه استقبال کردند.
  سلطانی فر همچنین با سجادی سرپرست وزارت ورزش و جوانان و معاونان وزارت ورزش و جوانان دیدار داشت و در این نشست دو ساعته سرپرست و معاونان وزارتخانه گزارشی از مسایل و مشکلات و اهم اقدامات حوزه‌های خود را به مسعود سلطانی فر ارائه کردند.
  سلطانی فر روز یکشنبه از سوی رئیس جمهور به عنوان گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی معرفی شد و هنوز مشخص نیست که وزیر پیشنهادی بتواند رأی اعتماد را از مجلس اخذ کند یا خیر؟

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.