• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » جزئیات آزادسازی دارایی‌های بانک صادرات
  کد خبر : 1927197

  جزئیات آزادسازی دارایی‌های بانک صادرات

  یک مقام مسئول با اشاره به مصوبه وزارت دارایی انگلیس برای آزادسازی دارایی‌های بانک صادرات گفت: دارایی‌های آزادشده در شعبه لندن این بانک فعال می‌شود. یک مقام مسئول بانکی گفت: دارایی‌های بلوکه شده بانک صادرات ایران در دوران تحریم، با مصوبه وزارت دارایی انگلیس آزاد شده و به زودی در اختیار شعبه لندن این بانک…

  یک مقام مسئول با اشاره به مصوبه وزارت دارایی انگلیس برای آزادسازی دارایی‌های بانک صادرات گفت: دارایی‌های آزادشده در شعبه لندن این بانک فعال می‌شود.

  ۳۷
  یک مقام مسئول بانکی گفت: دارایی‌های بلوکه شده بانک صادرات ایران در دوران تحریم، با مصوبه وزارت دارایی انگلیس آزاد شده و به زودی در اختیار شعبه لندن این بانک قرار می‌گیرد.

  وی افزود: البته مصوبه وزارت دارایی انگلیس مربوط به شش ماه قبل است که بر اساس آن مقرر شده بود تا ظرف شش ماه، دارایی‌های مسدود شده بانک صادرات آزادسازی شود؛ اکنون مدت زمان تعیین شده، سپری و وزارت دارایی انگلیس به وعده خود برای آزادسازی عمل کرده است.

  به گفته این مقام مسئول، ظرف روزهای گذشته، شورای اجرای مقررات اتحادیه اروپا در اصلاحیه جدید خود اسامی بانک صادرات ایران و بانک صادرات «پی اِل سی» را – که شعبه لندن این بانک ایرانی است- از فهرست مؤسساتی که دارایی آنها به دلیل ارتباط با پرونده هسته‌ای ایران مسدود شده بود، خارج کرده است.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.