• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » رویانیان:سیاه جامگان شش و نیم میلیارد بدهی دارد
  کد خبر : 1927172

  رویانیان:سیاه جامگان شش و نیم میلیارد بدهی دارد

    به گزارش ایران ویج محمد رویانیان رئیس هیات مدیره باشگاه سیاه جامگان که خود را نه به سمت ریاست هیات مدیره بلکه به عنوان دوست و یاور این تیم می داند پیرامون وضعیت کنونی این باشگاه در گفت و گو با رادیو ورزش اظهار کرد: تیم سیاه جامگان یک تیم صد در صد خصوصی است…

  سیاه جامگان

   

  به گزارش ایران ویج محمد رویانیان رئیس هیات مدیره باشگاه سیاه جامگان که خود را نه به سمت ریاست هیات مدیره بلکه به عنوان دوست و یاور این تیم می داند پیرامون وضعیت کنونی این باشگاه در گفت و گو با رادیو ورزش اظهار کرد: تیم سیاه جامگان یک تیم صد در صد خصوصی است که هیچگونه وابستگی به هیچ ارگان و نهادی ندارد. در پنج سالی که از تشکیل این تیم گذشته توانسته از دسته ۲ به لیگ ۱ و سپس به لیگ برتر بیاید و امسال نیز دومین سالی است که در لیگ برتر حضور دارد. در حال حاضر این تیم تفاوت چندانی با سایر باشگاه های لیگ برتری ندارد. با این تفاوت که باشگاه های ما دارای۴۰ تا۵۰ سال قدمت هستند در حالیکه این تیم تنها ۵ سال قدمت دارد و تنها مشکلات مالی موجب لطمه و خسارت به این تیم شده است. این در حالی است که بسیاری از باشگاه ها با وجود مشکلات مالی بیشتر هنوز روی پا هستند.
  رویانیان در خصوص علل به وجود آمدن مشکلات تیم سیاه جامگان توضیح داد: زمانی که تیمی تازه وارد لیگ برتر می شود قدرت ایستادگی و استحکام آن نسبت به سایر تیم ها کمتر در نظر گرفته می شود؛ برای مثال در صورت باخت یا حذف از لیگ، توقع بیشتری از آن نمی رود. این عدم توقع ذهنی، روانی و اجتماعی از سیاه جامگان باعث شد پایه های تیم خود به خود ضعیف شود. از سوی دیگر بخاطر مشکلات بوجود آمده از سوی حامی مالی (سامانه پیامکی ) دچار بحران مالی نیز شد. به این علت که اپراتور تلفن همراه دو سرویس موازی ارائه داده و بعد از اینکه در این مورد دچار مشکل می گردد سرویس مربوط به تیم سیاه جامگان را قطع می کند و با این کار تیم از گردونه ارزش افزوده خارج می شود. هم اکنون تیم سیاه جامگان ۷۷۵ میلیون تومان از این سامانه طلب دارد. این امر سبب گشت مبلغ بیش از یک میلیارد تومانی که می توانست درآمد کسب نماید را از دست بدهد و دچار بحران مالی شود.
  وی در مورد چگونگی همکاری خود با این باشگاه بیان کرد: واقعیت این است که مالکان من را به عنوان هیات رئیسه معرفی کردند ولی بنده به آنها گفتم زمانی آغاز به کار خواهم کرد که زیر ساختهای لازم برای کسب درآمد و منابع مالی فراهم گردد و آنها نیز قبول کردند. بعد از این توافق، مشکل مالی تیم به وجود آمد که قرار شد از طریق سازمان لیگ و تا سه ماه آینده هزینه ها جهت زیرساخت ها فراهم شود در همین حین مالکان جهت فروش تیم اعلام آمادگی کردند. در حال حاضر چند مشتری برای خرید تیم وجود دارد که از طریق بنده در حال پیگیری است. در نهایت یا مالک جدید با توانمندی مالی و سلیقه خود باشگاه را اصلاح می کند یا اینکه به هر طریق ممکن مالکان کنونی آن را حفظ می نمایند که هر دو گزینه در حال بررسی است. در ضمن بدهی این باشگاه حدود ۶.۵ میلیارد تومان برآورد شده است.
  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.