• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » لوپز کلمبیایی بهترین وزنه بردار نوجوانان جهان
  کد خبر : 1927144

  لوپز کلمبیایی بهترین وزنه بردار نوجوانان جهان

    به گزارش ایران ویج؛ یکی از عجیب ترین اتفاقات در این دوره از مسابقات ثبت رکورد عجیب در دسته ۷۷ کیلو گرم بود. یوسین لوپز کلمبیایی در ۱۶۰ در یک ضرب و ۱۹۱ کیلوگرم در دو ضرب و مجموع ۳۵۱ کیلوگرم را از خود به جا گذاشته که هنوز وزنه برداران دسته ۸۵ و…

  لوپز کلمبیایی

   

  به گزارش ایران ویج؛ یکی از عجیب ترین اتفاقات در این دوره از مسابقات ثبت رکورد عجیب در دسته ۷۷ کیلو گرم بود. یوسین لوپز کلمبیایی در ۱۶۰ در یک ضرب و ۱۹۱ کیلوگرم در دو ضرب و مجموع ۳۵۱ کیلوگرم را از خود به جا گذاشته که هنوز وزنه برداران دسته ۸۵ و ۹۴ کیلوگرم نتوانسته اند این وزنه را بالای سر ببرنند.

  در دسته ۸۵ کیلوگرم بهترین وزنه در یک ضرب متعلق به فیلیپ سولیس از کلمبیا بود. در دو ضرب هم بهترین وزنه ۱۸۵ کیلوگرم و متعلق به جیوانی والینیلا از ونزوئلا بود. تا این وزنه بردار به مجموع ۳۲۹ کیلو گرم برسد که از رکورد لوپز در ۷۷ کیلوگرم ۲۲ کیلوگرم کمتر بود.

  در دسته ۹۴ کیلوگرم با وجود دو وزن بالاتر از دسته ۷۷ کیلوگرم، همین اتفاقات تکرار شده است. بهترین وزنه های این دسته متعلق به ایراکلی از گرجستان بود. او در یک ضرب ۱۵۴ کیلوگرم زد که از یک ضرب لوپز ۶ کیلوگرم کمتر بود. در دو ضرب ۱۸۶ کیلوگرم را بالای سر برد که این وزنه هم با توجه به دو ضرب لوپز ۶ کیلو کمتر بود. در مجموع ۳۴۰ کیلوگرم ثبت که در مجموع هم ۱۱ کیلوگرم رکورد لوپز بیشتر بود.

  این ها همه گویای یک واقعیت است که کلمبیا صاحب یک الماس در ورزش وزنه برداری است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.